ricardo miguel costa - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ricardo miguel costa

Cevap: # Ricardo Miguel Costa

fft17_mf476068.Jpeg

Ricardo Costa Galatasaray'da!..

Galatasaray, Ricardo Costa için Kulübü ile anlaştı...

Wolfsburg'un savunma oyuncusu Ricardo Costa, kısa süre içinde Galatasaray'a imza atacağını açıkladı.

28 yaşındaki savunma oyuncusu Ricardo Costa, Alman basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'a transferinin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını söyledi.

Cnntürk'ün haberine göre; Portekiz milli takımında da forma giyen Ricardo Costa, "Wolfsburg beni bırakmak istemeyebilir, ama ben Galatasaray forması giyeceğime eminim" dedi.

Halen takımıyla Güney Afrika'da hazırlık kampında olan deneyimli oyuncu, Almanya'ya döndükten sonra transferin biteceğini tahmin ettiğini belirtti.

Galatasaray'ın sakatlar yüzünden savunmanın ortasına yeni oyuncu aradığını ifade eden Ricardo Costa, "sözleşmem bitiyor, Wolfsburg da beni satarak bu transferden iyi para kazanabilir" dedi.

Galatasaray'ın Türkiye'de ve Avrupa'da her zaman zirveye oynayan büyük bir takım olduğunu söyleyen Portekizli oyuncu, İspanya, İtalya ve İngiltere'den de teklifler aldığını dile getirdi.

MİLLİYET

Costa G.Saray'da!

G.Saray ara transferin ilk bombasını patlattı!

Spoter arayışlarını sürdüren Sarı-Kırmızılı takımın Wolfsburg formasını giyen Portekiz Milli Takım oyuncusu Ricardo Costa ile anlaştığı bildirildi.

Bu da haberturk'den

Ricardo Costa G.Saray'da!

Galatasaray, Ricardo Costa için Kulübü ile anlaştı... Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre, Galatasaray, Wolfsburg'un stoperi Ricardo Costa ile anlaşmaya vardı.

Ayrıntılar birazdan...

SPORX'İN DÜN ÖĞLEN SAATLERİNDE YAYINLADIĞI

"G.SARAY'DA BİR PORTEKİZLİ" HABERİ TIKLAYIN...

05.01.2010

Kaynak : DHA

arkadaşlar nasıl bir oyuncu bu. ben italyadan olmasını isterdim hepsi taş gibi oluyo italyadan gelenlerin.

Üst Alt