Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro


Beşiktaş'ın, Inter'in yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma ile ilgilendiği iddia edildi!..Transfermarketweb.com'un haberine göre siyah beyazlılar, 25 yaşındaki Portekizli oyuncu için 11 milyon Euro'luk rekor bir teklifte bulundu!..Geçtiğimiz sezon Porto'dan Inter'e transfer olan Quaresma, devre arasında İngiltere'nin Chelsea takımına kiralanmıştı.MARATON.COM.TR / BORA EĞRİÇAYIR
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıQuaresma:"Tello büyük oyuncu.Onun gibi bir oyuncunun olduğu mevkide oynama şansım yok, ben ise ilk 11 oynayabileceğim bir takıma gitmek istiyorum.":D
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıBJK alabilir bence. ama bakınca adamlarda kontenjan yok. Beşiktaş alsın isterim. ligimize renk gelsin. :f68.gif:
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıBeşiktaş Quaresma ile büyük ölçüde anlaştı,fakat tek sorun Quaresma'nın küçük çocugu Aqua'nın okulu. :D:p
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıbeyler niye alamasınlar? adamlarda para var bir kere. CL'ye direkt katılıyorlar. geçen sezon FB 14 milyon € almıştı CL'ye katıldığı için. Türkiye Kupası ve şampiyonluktan da para kazandılar. ayrıca zaten Demirören para harcamayı seviyor. BJK saçma hamlelerle parasını tüketiyor ancak bir bomba patlatacak paraları var hala.yalnız diğer taraftan ihtiyaçları olmayan bir oyuncu ve kontenjanları yok.
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıbeyler niye alamasınlar? adamlarda para var bir kere. CL'ye direkt katılıyorlar. geçen sezon FB 14 milyon € almıştı CL'ye katıldığı için. Türkiye Kupası ve şampiyonluktan da para kazandılar. ayrıca zaten Demirören para harcamayı seviyor. BJK saçma hamlelerle parasını tüketiyor ancak bir bomba patlatacak paraları var hala.yalnız diğer taraftan ihtiyaçları olmayan bir oyuncu ve kontenjanları yok.Bonservisini verdiler diyelim,Quaresma gelmek ister mi BJK'ye ? :rolleyes:
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıbeyler niye alamasınlar? adamlarda para var bir kere. CL'ye direkt katılıyorlar. geçen sezon FB 14 milyon € almıştı CL'ye katıldığı için. Türkiye Kupası ve şampiyonluktan da para kazandılar. ayrıca zaten Demirören para harcamayı seviyor. BJK saçma hamlelerle parasını tüketiyor ancak bir bomba patlatacak paraları var hala.yalnız diğer taraftan ihtiyaçları olmayan bir oyuncu ve kontenjanları yok.İstedikleri kadar paraları olsun.Bir kere marka değeri yok bjknin.
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıÇok yanlış bir transfer politikası olur.Beşiktaş'ın o bölgeye ihtiyacı yok.
 
Cevap: Beşiktaştan Quaresma bombasıBu herifin adi bizle gecerken olabilir diyoruz ama baskasiyla ismi anilinca kafa geciyoruz yakismiyor bize arkadaslar.
 
Üst Alt