# Ricardo Quaresma | Sporting Lizbon | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma | Sporting Lizbon

Sporting Lizbon'un başkan adayı Jose Braz, seçimi kazanması halinde Quaresma'yı transfer edeceğini açıkladı.

Portekiz Ligi'nde kötü günler yaşayan Sporting Lizbon,26 Mart'ta yeni başkanını seçecek. Adaylardan Jose Braz da Silva'nın en büyük kozu, Beşiktaş'ın çete lideri Quaresma

Dünya futboluna Luis Figo, Chistiano Ronaldo, Nani, Jardel gibi yetenekli yıldızları kazandıran Sporting Lizbon, Portekiz Premier Lig'de sıkıntılı günler yaşıyor. 21. hafta geride kalmasına rağmen 59 puanlı lider Porto'nun 26 puan gerisinde 33 puanla 3. sırada yer alan Yeşil-Beyazlılar, Jose Eduardo Bettencourt'un ocak ayında istifa etmesiyle de başkansız kaldı.

Sportİng, mart ayında kongreye gidecek ve yeni başkanını seçecek. Adaylar arasında seçime 100 milyon euro'luk bütçeyle gireceğini açıklayan Jose Braz da Silva, Beşiktaş'ta forma giyen Quaresma'yı her ne pahasına olursa olsun, takıma kazandıracağını vaad etti.

LİSTESİNDE ALMEIDA DA VAR

BEŞİKTAŞ ile 2013 yılına kadar sözleşmesi olan Q7 için 3,5 milyon euro yıllık bir bedel ödemeye hazır olduğunu belirten Braz, Portekizli yıldız için Siyah-Beyazlılar'a 15 milyon euro'luk bir teklif yapabileceğini resmen duyurdu.

Bu arada Braz'ın listesindeki oyuncular arasında Kartal'ın bir diğer Portekizlisi Hugo Almeida'nın da yer aldığı iddia edildi. Ancak başkan adayı Braz, Almeida ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

- AKŞAM -

Cevap: Seçim Kozu Q7

Ya transfer edemezse yeni devralacağı başkanlık koltuğunu bırakıcakmışmı aceba ??

Q7'yi alacak başka enayi kulüp daha varmış, bence düşünmeden 1'e, 2'ye bakmadan versinler.

ulan ne yavaş sanki çok büyük bi klupmüşsünüz gibi adam sene sonu sizden gitmek isteyecek zaten

10-15 verdimi satarsınız kar yaptık die

Sen de Barcelona taraftarıymış gibi konuşmasan keşke , Quaresma'nın gitmek istiyiceğini sanmıyorum rakam 20'lere vurmadığı sürece satılıcağınıda sanmıyorum , yönetimin kredisini taraftarın gözünde inanılmaz arttırdı bu adam yönetimde farkında bunun kolay kolay göndermezler.

Sen de Barcelona taraftarıymış gibi konuşmasan keşke , Quaresma'nın gitmek istiyiceğini sanmıyorum rakam 20'lere vurmadığı sürece satılıcağınıda sanmıyorum , yönetimin kredisini taraftarın gözünde inanılmaz arttırdı bu adam yönetimde farkında bunun kolay kolay göndermezler.

yok ben kiev taraftarıyım karga :asd:

Devre arasinda Demirören bir kulüpten gelen 20 milyon euroluk teklifi kabul etmediklerini iddia etmisti. Bu durumda Sporting'in 20'nin üzerine çikmasi gerekiyor, yani imkansiz gibi bir sey. Veya kiralik gider ama o zaman Besiktas taraftari çok daha tepki gösterir.

yok ben kiev taraftarıyım karga :asd:

Israrla takımının rezil durumda olmasına rağmen benim takımımın rezil durumuyla dalga geçmeye kalkışıyorsun , garip. Bir puan durumunu falan incele istersen veya Avrupa'da olmadığını seneyede olamıyıcağını hatırlada ona göre başkasının Avrupa sonucuyla dalga geç

Israrla takımının rezil durumda olmasına rağmen benim takımımın rezil durumuyla dalga geçmeye kalkışıyorsun , garip. Bir puan durumunu falan incele istersen veya Avrupa'da olmadığını seneyede olamıyıcağını hatırlada ona göre başkasının Avrupa sonucuyla dalga geç

tarihinin en iyi beşiktaşı ile tarihinin en kötü galatasarayı arasında 3 puan fark var sen puan durumuna iyi bak

sizinde seneye avrupa kupalarında oynamanız şuan için garanti değil

ben sportıng gıbı veya porto gıbı takımların kolay kolay 20 mılyon euroluk transfer yapcaklarını dusunmuyorum...onlar bu ısı satarken ıyı yapıyorlar...gecrı Q7 20 lıra edermı bana kalsa etmez ama ıyı futbolcu orası ayrı...

Üst Alt