Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Cevap: Son Dakika | Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Taraftarlar tepki olarak bütün maç Quaresma diye bağırır şimdi. Quaresma > Beşiktaş allahın malları için :asd:

Quaresma geldiğinden beri Beşiktaş'a ne verdi? Faydasız bu adam ben olsam satarım bunu.

Beyler genel performansı yüzünden mi yoksa Atletico maçında bir şey mi yaptı ? Özet pls.

Taraftar madridde q7'yi yuhaladı. Onun üstüne q7 diye bağırmak salaklık olur.

Devre arasında tartışmış olabilirler.

nasil gol atacak bunlar

onu gectim yari sahayi nasil gececekler

Cevap: Ricardo Quaresma Süresiz Kadro Dışı Bırakıldı

Evet bjk forumlarında en az 20 m euro değer biçilen adam,hatta ortalama 25 m biçmişler.Daha azına satmak salaklıkmış.İşte kendi futbolcusu olunca nasıl da göklere çıkartılıyor gözler kör oluyor.Bizde de azda olsa var,her takımda var aslında.İbretlik bi durum bakalım hangi takıma kaç milyon euroya transfer olacak?

Keske bizim de Q7 gibi kanat oyuncumuz olsa. Kargalarin cok iyi bir takimi vardi bireysel olarak ama TD'leri cok kötü.

Edit: Hayri'nin dedigi gibi, yari alani gecemezler.

Bu adamı çok seviyordum ama zamanında hayatının hatasını yaptı.Zamanında yada Porto´da estiği günlerden sonra Manu´ya gitseydi şimdi bambaşka bir konumda olurdu.Açık söyleyim Porto döneminde az hayran değildim.

Üst Alt