# Ricardo Quaresma - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ricardo Quaresma

ya hocam yapmayın allah aşkına,şöyle adamlara sevdalanıp güzelim takım oyunumuzu bozmayalım,ben de dedim 1 milyona oynayacaksa buyursun gelsin,kenarda durması zarar getirmez ama bize şampiyonluk-kupa getirecek adam q7 değil..

otoriter bir hoca başında varsa takım niye bozulsun ki kardeşim?

queresma nasıl yedek topçu olur hem :)

neyse...

beleş geliyorsa olur, bu kadar sorumsuz bir adama bonservis falan verilmez.

Adam beşiktaş'ta Almeida gibi bir kütükle oynuyor. Adam gibi bir santraforla çok büyük işler yapabilir ama maliyeti önemli. Ben şahsen isterim.

Aydın - Pino - Yiğit- Kazım 4'ünü toplasan bir Quaresma etmez adam yetenekli şimdi. Neyi tartışıyorsunuz, gelse göbek atarız beşiktaşta oynuo diye çamur atmaya gerek yok.

Simdi belki hepiniz üzerime cullanacaksiniz ama bana Fernandes mi Quaresma mi Galatasaraya gelsin diye sorsaniz Quaresma derim. :)

arkadaş herif beşiktaşta oynamasa 1 sene şimdi biz transfer etsek burada adım gibi eminim kimse sevinçten uyuyamazdı :D

iki dakikada quaresmayı harcadınız ya ne diyim size..

Galatasaray beşiktaş gibi leş bir takım değildir beyler yetenekliyseniz Galatasarayda işe yarar yeteneğiniz..

yalan haber de,

mantıklı bakarsan, bjk'de davrandıgı gibi Terim'in altında davranamaz. ya her mac kıcına neft yagı surup oynar yada saglam para cezası yer. Quaresma cok iyi oyuncu -kendini verdigi zaman-. zaten almaya kalkarsak bunun bilincinde olup alırız heral. hayır diyemezsin boyle bir yetenege i think.

Quresma yetenekli ona lafım yok,ama uzun süredir düşüşte.Beşiktaş'a bile fayda sağlayamamış.Üstelik oyun disiplini sıfır.

Name im Heimatland: Ricardo Andrade Quaresma Bernardo

Geburtsdatum: 26.09.1983

Geburtsort: Lissabon

Größe: 1,73

Nationalität: Portugal

Position: Sturm - Rechtsaußen

Fuß: rechts

Marktwert: 15.000.000 €

BJK verir fakirlikten 2m € ya :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt