# Ricardo Quaresma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ricardo Quaresma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
749556393105.jpg

Quaresma Galatasaray yolunda

'Çete'nin dağılması üzerine Cimbom'da atak başlıyor mu?

Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak Galatasaray'da güçlü kadro kurma planları devam ediyor. Beşiktaş'ın Avrupa'dan bir sene men cezasa alması üzerine gelecek maddi sıkıntılar doğrultusunda elden çıkarılacak oyuncuların başında gelen Quaresma ve Fernandes için Galatasaray'a gidecek söylentileri dolaşıyor.

Bu durumda henüz kulüplerden açıklama gelmezken kulislerde bu dedikodular söylenmeye devam ediyor.

Kaynak: Star

https://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2012/05/31/quaresma-galatasaray-yolunda

Cevap: # Ricardo Quaresma

fatih terim'in elinde cristiano ronaldo'ya dönüşüdşzfginböşzldföbz:D:D:D şaka şaka,bi boka dönüşmez de yıllık 1 milyona falan gelecekse buyursun,bizde bjk'de kazandığından daha azını kazanır ama parası yatar en azından

quresmaya laf atanlar futboldan anlamıyor.

adam her maç yüzde yüz asist yapıyor,almeida ve m. pektemek topu auta atıyor. yoksa asist kralıydı şimdi.

bizim maçlarda da sol kanadımızı kırıp geçiyordu.

yalan haber ama gelirse mükemmel olur

faideli olabilir aslinda [kiralayabiliriz]

bjtastan 3.75 aliyor i fink

2.5 verip kiralasak fena olmaz :idea:

quresmaya laf atanlar futboldan anlamıyor.

adam her maç yüzde yüz asist yapıyor,almeida ve m. pektemek topu auta atıyor. yoksa asist kralıydı şimdi.

bizim maçlarda da sol kanadımızı kırıp geçiyordu.

yalan haber ama gelirse mükemmel olur

o 1 asisti yapcam derken de 10 topu ezip top kaptırıp takımının da atak yemesine sebep oluyor ama:)yeteneğine laf yok da bu yaşa kadar adam olamamış,fatih terim bile adam edemez artık bunu

allah korusun

dunyanın en yararsız futbolcusu olabilir

mou bıle adam edememiş.

zaten almaz bızımkılerde yıne de allah korusun

o 1 asisti yapcam derken de 10 topu ezip top kaptırıp takımının da atak yemesine sebep oluyor ama:)yeteneğine laf yok da bu yaşa kadar adam olamamış,fatih terim bile adam edemez artık bunu

sadece birkaç maç kötüydü.

bjk takımı mental açıdan batıktı sezonun son aylarında. takım kötüydü sadece q7 değil. beğeniyle izliyorum bu adamı. ayrıca UEFA maçlarında kırıp geçmişti rakipleri

Şuan adam eksiltebilen takımda doğru düzgün biri yok. Avrupa'da alıcagın adam Q7'den iyi mi olucak Allah aşkına. Koşmasın ben razıyım. Yeterki adam eksiltsin, top kessin şut çeksin. Arda'dan 10 kat daha iyi bir adam.

sadece birkaç maç kötüydü.

bjk takımı mental açıdan batıktı sezonun son aylarında. takım kötüydü sadece q7 değil. beğeniyle izliyorum bu adamı. ayrıca UEFA maçlarında kırıp geçmişti rakipleri

ya hocam yapmayın allah aşkına,şöyle adamlara sevdalanıp güzelim takım oyunumuzu bozmayalım,ben de dedim 1 milyona oynayacaksa buyursun gelsin,kenarda durması zarar getirmez ama bize şampiyonluk-kupa getirecek adam q7 değil..

Beyler Albert Riera görmüş bünyeyiz şimdi kalkıpta burun kıvırmayın adama :)

Burun kıvıracaksanız da abartmayın derim tamam biz de istemiyoruz da gelse de fena olmaz şimdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt