Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

öyle bu ülkenin leş mantığı, adam yere yatar, kalk ulan kalk diye küfrederler, gelip tinercilere, onu savunanlara çanak tutmanın mantığı yok. sahada adam ölecek, yoksa kafanı tuttun diye utanmazsın, şerefsizsin. bu ülke böyle. objektifiz biz, süperiz, eboue karaktersiz bunu diyecen meşhur olacan.

Eboue`nin ve Ridvan`in durumu tartisiliyor burada, hatirlatirim.

iyi işte tartışılacak birşey yok bizim açımızdan. saha içerisinde seyirciyee dönüp ana avrat küfür eden adamı savunup, madde yiyice kafasını tuttu diye bir adamı ahlaksız ilan eden bir şeref yoksununa tepki göstermeyelim de ne yapalım?

cins misiniz nesiniz ya.beşiktaş taraftarını mı savunuyoruz biz arkadaş.tek eleştirdiğimiz konu eboue'nin sırtına gelen yabancı maddeyi yüzüne gelmiş gibi göstermesi bu kadar.beşiktaş seyircisinin yaptıkları zaten başlı başına hayvanlık da tek kızdığım konu eboue'nin gelen maddeyi yanlış bir şekilde ifade etmesi.he siz bunu kabul edebilirsiniz istediği şekilde yatar istediği yerini tutar diye ben kabul etmiyorum.elbette canı yanmıştır adamın ki haklı da ama yüzünü tutmamalıydı orada.rıdvan'ın da demek istediği bu.hala gelip de eboue'yi şöyle yaptınız rıdvan'ı destekliyorsunuz beşiktaş taraftarının suçu yok mu gibisinden konuşanlar var.ayıptır.

:tiphat: :yenieek: :happynew:

iyi işte tartışılacak birşey yok bizim açımızdan. saha içerisinde seyirciyee dönüp ana avrat küfür eden adamı savunup, madde yiyice kafasını tuttu diye bir adamı ahlaksız ilan eden bir şeref yoksununa tepki göstermeyelim de ne yapalım?

cins misiniz nesiniz ya.beşiktaş taraftarını mı savunuyoruz biz arkadaş.tek eleştirdiğimiz konu eboue'nin sırtına gelen yabancı maddeyi yüzüne gelmiş gibi göstermesi bu kadar.beşiktaş seyircisinin yaptıkları zaten başlı başına hayvanlık da tek kızdığım konu eboue'nin gelen maddeyi yanlış bir şekilde ifade etmesi.he siz bunu kabul edebilirsiniz istediği şekilde yatar istediği yerini tutar diye ben kabul etmiyorum.elbette canı yanmıştır adamın ki haklı da ama yüzünü tutmamalıydı orada.rıdvan'ın da demek istediği bu.hala gelip de eboue'yi şöyle yaptınız rıdvan'ı destekliyorsunuz beşiktaş taraftarının suçu yok mu gibisinden konuşanlar var.ayıptır.

tamam sen kabul etme, kafasından kan akınca tutması lazımdı haklısın. te allahım.

"Ben yorumculuğu bırakıyorum" dedikten sonra kendini televizyonda hiç izledin mi Rıdvan ? Utandın mı kurduğun cümleden, utandın mı söyle Rıdvan ? Bu ülkede yorumculuk yapmam artık dedikten sonra çıkıp yorum yapıyorsun, sonra da başkalarına ben onun yerinde olsam, ulan önce sen adam ol da kendi yerinde olmayı hak et.

Bu kisim da kendisi BANA GÖRE hakli. Bu yüzden ona ( kim olusa olsun) kizmak yanlis. Bu da daha önce belirttigim gibi kisilik meselesi. Bazilarina göre proffesionellik bazilarina göre ( mesela ben) ahlaksizlik.

Diger dedigin dogru tabiki.

bu serefszler hasanın kafasına birşeyler attı ama neden söz konusu olmuyor savunuluyor

Bu kisim da kendisi BANA GÖRE hakli. Bu yüzden ona ( kim olusa olsun) kizmak yanlis. Bu da daha önce belirttigim gibi kisilik meselesi. Bazilarina göre proffesionellik bazilarina göre ( mesela ben) ahlaksizlik.

Diger dedigin dogru tabiki.

kabul edemiyorum kardeşim, ahlaksız dediğiniz adamın kaşı gözü çıksa madur mu olacaktı, yok böyle birşey. ayıp, hak yemeyin.

ayrıca rıdvan'ın eboue olması için bir on santim eksiği var neyse.

rıdvanın ayarı bozuk son aylarda her evin köpeği olmuş durumda Gs düşmanlığı tavan yaptı

Konu Başlığı " Eboue'nin yaptığı hareket değil, Rıdvan'ın buna söylediği söz" belirtmekte fayda var...

Bugün bu şekilde böleriz birbirimizi, koparız birbirimizden...

Yarın başka birşeyden... devam edin... tarafsız !!! yorumlara...

Nasılsa onlarda öyle yapmıyormu...

Ha küçük bir hatırlatma...

Bu şahıs Volkan'ı trübünlere ettiği küfürden dolayı nerdeyse kahraman ilan etti...

bu arada Çarşı Ali Sami Yen'e de küfür etti... şimdi siz sanırım onlarıda savunursunuz...

kim ahlaksız diyo arkadaş onu bilelim önce.ben sadece gördüğümü söylüyorum maç içinde de tasvip etmedim yaptığını bu kadar basit.ahlaksızlıkla alakalı birşey de söylenmedi ayrıca benim tarafımdan veya rıdvan dilmen tarafından.rıdvan'ın dedikleri bence doğrudur sizce değildir.ben tutup da eboue ahlaksızdır öyledir böyledir demiyorum.yapmamalıydı diyorum bu kadar net.siz hala gelmişsiniz rıdvan öyle yok böyle eboue'yi ahlaksız yapıyorsunuz gibilerinden konuşuyorsunuz.ben tuttuğum takımın oyuncusuna söz gelsin istemem tabi ki ama eboue bu pozisyonda verdiği tepkiyle malzeme olmuştur.

Kimine göre Eboue kişiliksiz, ahlaksız vs.. Rıdvan da utanması lazım geldiğini belirtiyor, peki şunu neden dile getirmiyor ; Eboue kenara tedavi olmaya gittiğinde ve kendisine atılan yabancı maddeler söz konusu olduğunda tekrar sahaya girip, hakemden olaya el atmasını beklerken hakem çık lan dışarı diyip hiçbir şey olmamış gibi davranmasını neden eleştirmiyor acaba ? Rıdvan'ın samimiyetsiz olduğunu bilmeyen yok.

eboue'ye artis diyenler de küyedilerinin son dakikada faul aldırmak için atlamasını görmediler. prim vermeyin beyler böylelerine.

İsterse aşil tendonunu tutar. Sana ne be adam ? Haklı mı çıkarıyor yaptıkları ? Eboue daha birşey yapmadan madde atıyorlardı. Neyini savunuyorsun bu durumun ? Bizde bu tip şeyleri yaptık ve burada taraftar suçludur. Yetmedi ırkçılık yaptılar. Geçmişte Ali Sami Yen'e küfür etmiş, kaptanımızın özel hayatına küfür hazırlamış it oğlu it bunlar.

Üst Alt