Rıdvan Dilmen: "Arda aslan gibi konuştu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Arda aslan gibi konuştu"

ridvandilmen.jpg

Yorumcu Rıdvan Dilmen, Arda Turan'ın Bilal Meşe'ye saldırması ve Milli Takım'ı bırakması hakkında konuştu.

NTV Spor’a telefonla bağlanan Rıdvan Dilmen’in açıklamaları şu şekilde:

“Arda Turan da olsanız, dünyanın en büyük futbolcusu da olsanız yaşça büyük bir insana böyle davranamazsınız. Ben Arda Turan’ın adına özür dilerim. Ama gazeteciliği için değil. EURO 2016’da yazdığı yazılar olacak şey değil. Bunlar bir futbolcunun bunları yapmasını gerektirmez ama gazeteciler de kendine dikkat edecek. Ben çok üzgünüm. Volkan Babacan’ı ne yapacağız? Volkan karada, Arda havada dövdü diye mi fark?

Sabah akşam Arda’ya hakaret hakaret. Arda sustu, sustu. Arda’nın saldırısı ne kadar yanlışsa, ona yapılanlar da yanlış. beIN Sports’un başındaki isim (Şansal Büyüka) benim için iftira tapesi yayınladı. Ben kalp krizi geçirdim. Bana bir şey olsaydı?

Arda aslan gibi konuştu. Mertçe hata yaptığını söyledi. Bu krizi yönetemeyenler düşünecek canım artık bunu. Federasyonuyla, hocasıyla… Ne işi var gazetecinin milli takım uçağında. Gazeteci milli takım kafilesi ile gidemez. Bilal Meşe gibiler gazetecilik yapmasın. Birilerinin maşalığını yapıyorlar. Sonra da bu çocuklar en son patlıyor”

Gamaspor

Adam haklı. Gazeteci bedavadan yalan dolan haramdan haber salasın sonra mağdur olan medya mensupları oluyor. Arda özel konu değil bu sadece. Hepimiz biliyoruz ki bu medya kadar yalancı bir toplum yok bizim ülkede...belki siyasetciler zorlaya bilir

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Adam haklı. Gazeteci bedavadan yalan dolan haramdan haber salasın sonra mağdur olan medya mensupları oluyor. Arda özel konu değil bu sadece. Hepimiz biliyoruz ki bu medya kadar yalancı bir toplum yok bizim ülkede...belki siyasetciler zorlaya bilir

Milletce bir yanlisimiz var sonucta medya ve gazeteler gazeteyi satmak amacli haber yapiyorlar, biz millet olarak dedikodu ve milletin ozel hayatlarini dinlemeyi seviyoruz. Vah bu bunu yapmis, vah su sunu yapmis. Haber olmayinca da haber yaratiyorlar, dogru yanlis, ama bizede uyusturucu gibi geliyor bu tarz haberler yoksa konusaccak bi bokumuz olmuyor.
Millet biraz daha medeniyetli ve akli basinda olsa boyle bir medya olmazdi inan.
Siyasetciler napsin biraz daha mi karissin simdi medyaya? Biraz kendimize donup kendimizi gunahlasak keske.

Ayrica Arda hakketiyor, biraz efendi ve bu kadar konusmasa gercekten bu kadar ilgi almiyacak. Ardanin ilk buyuk sorunu bu ilgiyi seviyor, Arda Barcelonaya transfer olunca sanki dunya kupasini kazandik gibi sevindik milletce, Ardanin hosunada gitti bu kimse yalanlamasin bunu .

Milletce bir yanlisimiz var sonucta medya ve gazeteler gazeteyi satmak amacli haber yapiyorlar, biz millet olarak dedikodu ve milletin ozel hayatlarini dinlemeyi seviyoruz. Vah bu bunu yapmis, vah su sunu yapmis. Haber olmayinca da haber yaratiyorlar, dogru yanlis, ama bizede uyusturucu gibi geliyor bu tarz haberler yoksa konusaccak bi bokumuz olmuyor.
Millet biraz daha medeniyetli ve akli basinda olsa boyle bir medya olmazdi inan.
Siyasetciler napsin biraz daha mi karissin simdi medyaya? Biraz kendimize donup kendimizi gunahlasak keske.

Ayrica Arda hakketiyor, biraz efendi ve bu kadar konusmasa gercekten bu kadar ilgi almiyacak. Ardanin ilk buyuk sorunu bu ilgiyi seviyor, Arda Barcelonaya transfer olunca sanki dunya kupasini kazandik gibi sevindik milletce, Ardanin hosunada gitti bu kimse yalanlamasin bunu .
Arda yı savunmuyorum zaten. Net hattalı davrandı burada ama bu medya varken bugün arda olur yarın x isim olur.
Medya istediği kadar yalan yazsın havadan yoldan ama insanlar veya kurumlar hakında yalan haber yazmak net şerefsizlik, hukkuki suç ve gazetecilik ile ilgisi olmayan bir konudur.
Dediğinide katılıyorum suç millete dd diyede bu millete buna alıştıran yine aynı medyadır.

Arda yı savunmuyorum zaten. Net hattalı davrandı burada ama bu medya varken bugün arda olur yarın x isim olur.
Medya istediği kadar yalan yazsın havadan yoldan ama insanlar veya kurumlar hakında yalan haber yazmak net şerefsizlik, hukkuki suç ve gazetecilik ile ilgisi olmayan bir konudur.
Dediğinide katılıyorum suç millete dd diyede bu millete buna alıştıran yine aynı medyadır.

Bizi alisdiran medya olamaz cunku bu cok derinden kulturumuzde var. Burda ki turk insanlara bakiyorum mesela, burda dogumus ya da sonradan gelmis hepsi dedikoducu, konusmayi ve insanlarin ozelin hakkinda konusmayi seviyorlar.
Yanlis ve yalan haber sonucta medyanin isi, serefsizlikdir evet ama siyasetcilerin ve devletin tarafindan karisilmasi cok yanlis hele turkiye gibi subjektif dusunceli bir devlet tarafindan daha cok yanlis.
Hukuk devleti olsa ise o bakardi ama o da siyasetcilerin elinde.

Terim ve Demirören gider evet videosu yayan Arda Rıdvan futbolun başına geçer gibi duruyor. Terimin son maçı olabilir. Şenol güneş gelsin de milli takıma Beşiktaş da coksun

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ülke futbolu bunun gibi rezil şahıslar yüzünden gelişmiyor. EURO 2016yı sabote eden futbolcuları aklamak sadece Türkiye'de olur.

Al iste buyur, bu adam federasyon baskani olmak istiyor
Ortada gayet normal elestiri iceren bir yazi var, karsiligi adam dövme, sonuc adami döven aslan parcasi.

Üst Alt