Rıdvan Dilmen: "Bu soruları sormayın, bu sorular futbolda işi teröre de götürür" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Bu soruları sormayın, bu sorular futbolda işi teröre de götürür"

Rıdvan Dilmen Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’e sorulan bir soruya tepki gösterdi… Maç sonu bir gazeteci Ali Şafak Öztürk’e, Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç'un listesinde olacağı şeklinde çıkan haberleri sordu.
Öztürk bu soruya ‘Ben bunu başkan olduğum camiaya hakaret olarak algılıyorum. Ben hala Antalyaspor’un başkanıyım. 7 Aralık’ta kongre var.’ yanıtını verdi.
Rıdvan Dilmen ise o sorunun sorulmasına tepki göstererek, ‘Yapmayın bu işi ya. Bu soruları sormayın. Bu sorular futbolda işi teröre de götürür. Antalyaspor Başkanı, en fazla o kazanmak isterdi bu maçı’ dedi.

Saçma; çünkü şampiyon olan Fenerbahçe, Aziz Yıldırım’ın seçime güçlü girmesine sebep olur. Adam Ali Koç listesinde diyorsunuz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birisinin yaptığı adiliği sorgulamak terörizm midir demek istiyor şimdi şeytan? Anlamadım hiç bir şey

ali safak ozturk un boyle islere girisecek bir adam oldugunu zannetmiyorum

Ce57OZwWsAEFZ5g.jpg

Üst Alt