Rıdvan Dilmen: "Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılar"


Türkiye - Hırvatistan maçında, Volkan Demirel'in ıslıklanmasının ardından sinirlenen fenerbahçeli Rıdvan Dilmen'in, hızını alamayıp bu stadı yapanları da ıslıkladılar diyerek bazılarına yalakalık örneği sunmuştur.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarBence konuşmaya bile değimez artık. Tadını kaçırdılar. Haksız olmalarına rağmen arkalarına güçlü isimleri alarak böyle davranıyorlar. Dur bakalım kim gülecek.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarSeni de yuhlucaklar öyle böyle değil.Sus lan bi.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılarbankasya1lig_logo.jpg
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarKralı gelse onu da ıslıklarız, ana avrat dümdüz gideriz; sana mı kaldı lan savunmak g.t herif..
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarArena'nın bu kadar dillendirileceği hiç aklıma gelmezdi.:) Bilhassa rakip takımlara ne kadar dokunmuş yaa bu stadyum.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarBu ne yalakaca bir açıklamadır.OHAHak eden yuhalanır,ıslıklanır.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılarlan rıdvan 2 dakka sus. stat bir yerine kacmış gibi GS A LAF EDİYON.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da IslıkladılarRıdvan; aziz'in köpekliğini yapmaktan ne zaman vazgeçeceksin?...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Bu Stadı Yapanları Da Islıkladılarbu serefsizin futbol bilgisi basarisi nedirde bu ülkede bukadar gündemde kalabiliyor.Bir Bülent Korkmaz Hakan Sükür le kiyaslandiginda Türk futboluna verdigi basarilar nedir?
 
Üst Alt