Rıdvan Dilmen Çıldırdı


Cevap: Rıdvan Dilmen Çıldırdıdün kapak manyağı oldu, kıvırmakla kalmadı saçmalayıp durdu, şamil reis uefa müfettişini tehdit etmek suçtur dedi rıdvanda ben sizimi tehdit ettim dedi:D
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıBen futbol yorumcusu olarak Rıdvan'ı dinlerim denk gelirsede Ali Ece'yi.Rıdvan'ın Beşiktaş hakkında söyledikleri bana hep objektif gelmiştir.Diğer konular hakkında dinlemediğim için yorum yapamam.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıBu olaylardan sonra,artık Rıdvan Dilmen hicbir programında böyle cıkıslar yapamaz:)
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıHerkesle barisik,tum kodomanlara gulucuk sacan ridvan.Iste boyle bigun gelir yalakalik yapmaktan onur duydugun adamlar karsi karsiya kalir,sen de hangisine yalakalik yapcam bu sefer diye dusunur dusunur sonra boyle sacmalar kendini bitirirsin.Simdi dusun dur iktidara mi biat etsem,azizeye mi diye ne mal oldugun ortaya cikti nasilsa...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıBen futbol yorumcusu olarak Rıdvan'ı dinlerim denk gelirsede Ali Ece'yi.Rıdvan'ın Beşiktaş hakkında söyledikleri bana hep objektif gelmiştir.Diğer konular hakkında dinlemediğim için yorum yapamam.Rıdvan'ı dinleyerek "objektiftir" diyen adamın IQ'sunu tartışır, Türkçe bilgisinden şüphe ederim. Adam bildiğin subjektiftir. Rüzgara göre yelken açar. Önce objektif takılır sonra seri saçmala moduna geçer.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıSen spor yorumcususun, spordan konuş. Bilmediğin konuları körü körüne iddia edersen böyle komik durumlara düşersin...Daha öncede, "karımla beraber başbakanın evinde kaldım " diye yalan söylemiş. Şahit çıktı, rezil oldu...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıRıdvan'ı dinleyerek "objektiftir" diyen adamın IQ'sunu tartışır, Türkçe bilgisinden şüphe ederim. Adam bildiğin subjektiftir. Rüzgara göre yelken açar. Önce objektif takılır sonra seri saçmala moduna geçer.Saçmasapan konuşma ya sen kimsinde milletin IQ'sunu tartışıyosun. Bende Rıdvanı objektif buluyorum futbol konusunda her ne kadar fenerli olsada.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıRıdvan'ı dinleyerek "objektiftir" diyen adamın IQ'sunu tartışır, Türkçe bilgisinden şüphe ederim. Adam bildiğin subjektiftir. Rüzgara göre yelken açar. Önce objektif takılır sonra seri saçmala moduna geçer.Önce karşındakilerin yorumlarını saygılı olmayı öğren sonra yorum yaparsın.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen ÇıldırdıÖnce karşındakilerin yorumlarını saygılı olmayı öğren sonra yorum yaparsın.Rıdvan'a objektif diyen adama saygı göstermem. Bu bana - bize yapılan saygısızlığı meşru kılan bir ifadedir. Kısacası öğrenmediğin şeyi, haketmediğin bir davranışı karşındakinden isteme.
 
Üst Alt