Rıdvan Dilmen: "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"


Esas duruşa geçiyordunuz!Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu ve futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen sonunda suskunluğunu bozdu.NTV'de yayınlanan %100 Futbol programına katılan Dilmen, gündemdeki şike soruşturması süreci ve Fenerbahçe'nin küme düşme durumuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.Dilmen, şike konusuyla ilgili konuşmamasıyla ilgili getirilen eleştirilere "Hasta Fenerbahçeli olarak benim de içim yanıyor. Ben ne anlarım hukuktan, şundan, bundan...Bu işin okumuşlar, profesörleri anlaşamıyor." şeklinde yanıt verdi.Dilmen, Aziz Yıldırım'ın yargı süreci tamamlanmadan medya tarafından infaz edilmesi hakkında ise "’Daha düne kadar Aziz Yıldırım’ı 200 metre öteden görünce esas duruşa geçenler şimdi adam cezaevinde diye yapmadığını bırakmıyor. Düşmez kalkmaz bir Allah. Bugün ona, yarın sana. Fenerbahçe küme düşse ne olur, düşmese ne olur? Büyüklüğünden bir şey mi kaybeder, gider 2 forma 2 kombine fazladan alırım o kadar.' ifadelerini kullandı.Dilmen, Başbakan Erdoğan ile görüşmesiyle ilgili olarak, "Sayın Başbakanımız ile Dolmabahçe'de oturdum. Yanımda da Fatih Terim vardı. 1,5 saat spor konuştuk. Başbakanımız futbolu seven bir insan. Neymiş ben Başbakan ile konuşmuşum, ortalıktan toz olmuşum. Ya ben neyin yorumunu yapacağım. Ne anlarım hukuktan, ne desem boş." dedi.Esas duruşa geçiyordunuz!
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : Esas duruşa geçiyordunuz!Ne yani bir insan suç işlediyse saygınlığı gider.. Eskisi gibi olmasını bekleyemezsinki, neyi hazmedemiyorsunuz?
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : Esas duruşa geçiyordunuz!Zaten bütün sorun bazı insanların Aziz Yıldırım karşısında esas duruşa geçmesidir, şeytanım.Bütün sorun budur ama bunun neden rahatsızlık verici olduğunu kavramak birazcık algı gerektirir.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : Esas duruşa geçiyordunuz!Gol olur gol olur dedin sonunda gol oldu,büyük TOP!ların hepsi Metris ağlarıyla buluştu
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"Bir futbol kulübünün başkanı bu kadar korkutucu muydu yani? Parası var diye insanları tehdit mi ediyordu, işinden mi ediyordu, canından mı ediyordu? Rıdvan denen insanımsı şey söyle bakalım; neyi anlatmak istiyorsun?Bir insan bu kadar pişkin olmamalı, insanların gözünün içine baka baka "yarın görürsünüz" tarzı tehdit içeren sözler sarf etmemeli. Birileri artık dur demeli...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"O esas duruşu bozduranlara teşekkür ederim birkez daha.Medyayı korkutan, sindiren, tehdit eden. Futbolun sadece fenerbahçe olduğunu düşünen. Irkçı, ayrımcı söylemleri ile Türk futbolunu bölen kişidir aziz.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"Evet esas duruşa geçen gazeteciler vardı ama adanlar ne yapsınlar Aziz denen şebekte her nane var. Tehdit, gasp, adam dövdürme, işten attırma vs. insanların ekmeğiyle oynayan şerefsiz bir insandan tabi ki korkarlar ama Allah'ın adaleti işte şimdi tıktıklar bir deliğe..senin tuzun kuru tabi rıdvan efendi ntvspordan götürüyorsun milyoncukları...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"Kendisinden bahsediyor olmalı yani anlamadığım birşey var burada suç işleyen adamı kahraman mı ilan etmemizi istiyorlar bu nasıl bir pişkinliktir.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"Daha düne kadar Aziz Yıldırım’ı 200 metre öteden görünce esas duruşa geçenler şimdi adam cezaevinde diye yapmadığını bırakmıyor.Çok boş bir yorum. Lisede derdik ya hani, bizim mahallede ki ''x abi'' sizin ''x abiyi döver'' diye, aynen öyle olmuş. Yazık bu adam bir de Türkiye'nin en objektif yorumcusu diye lanse ediliyor.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"Sen karının telefonlarını dinletecek kadar aşağılık bir adamsın, neredeydin bir aydır kesi gibi pısmıştın.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen : "Esas Duruşa Geçiyordunuz !"fenerbahçeyi bu duruma düşürenler için iki satır laf edememişmi ? emir aldığı, ona göre yazıp konuştuğu adamlara ihanet edememiş tabi.
 
Üst Alt