Rıdvan Dilmen: "Galatasaray maçının hakemi dinlendirilmeli, futbolu öldürüyorlar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kapak_205358.jpeg

Ntv'de yorumculuk yapan Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen, yaptığı yorumlar ile Galatasaray taraftarının tepkisini çekmeye devam ediyor.

"Futbolu öldürmek için herşeyi yapıyorlar"
"Galatasaray, Kayserispor maçının ilk yarısının kopyasını oynuyor. Çaykur Rizespor maça çok korkak başladı. Çaykur Rizespor'un rakip takımın kalesine gitmesi için gol yemesi lazımdı o da oldu. Çaykur Rizespor'un ikinci yarı daha iyi oynayacağını düşünüyorum. Çaykur Rizespor'un gol yemesi onlar için pozitif etki sağlayacaktır. Denizlispor ve Çaykur Rizespor'un aleyhine verilen penaltılar birebir aynı. Net penaltı, kurallara göre penaltı. Ben de VAR'a gider veririm ama futbolu öldürmek için her şeyi yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

"Bu hakem yüzde 1 milyon dinlendirilmeli"
"Galatasaray 3. bölgede çok iyi oynuyor. Galatasaray o bölgede iyi tiki taka yapıyor. Penaltıda Çaykur Rizesporlu oyuncunun hali, doğal haldir. VAR'dan veriliyor penaltı. Hakem kuralı uyguladığı için bir şey söylemem. Penaltı ama bu iş futbolun doğasından yavaş yavaş çıkıyor. Dakika 1'de hakeme baktım, kafa falan yok, gitmiş. Kırgın, mutsuz bir hakem gördüm, sebebini bilemem. Bu hakem yüzde 1 milyon dinlendirilmeli. Hakem gidip Rize adına gol atsa da Galatasaray yenerdi, o başka ama oyundaki aklının karışık olduğunu birkaç hakemde net görüyorum."

"Kural Değişmeli"
"Bir teknik direktör bir sezon içerisinde 2 takım çalıştırabiliyor. Kulüpler için de bir sezon içinde 2 teknik direktörle çalışma kuralı getirilmeli. Bu kural değiştirilmeli. Doğru olan da bu. Okan Hoca son 3 yılda kendisini çok geliştirdi. Son 3 yılda en iyi teknik direktör Okan Buruk'tur fakat bu sezon oyun içerisinde çok kumar oynuyor. Başakşehir'de Okan Hoca bundan vazgeçmeli. " diye konuştu.

Ntv

Allahım yarabbim ne olursun bugünkü derbicikte beşiktaşlı bir karga lütfen Allahım bir şikeciye dirseği vursun ve devam kararı gelsin güzel bir futbol izleyelim.

Üst Alt