Rıdvan Dilmen: "Hakem maçın önüne geçti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Hakem maçın önüne geçti"

Cu1LfJ6WgAA8mmh.jpg

hakemi aldatmaya yönelik hareketi vardı ceza sahası içerisinde diagnenin

bir de sanırım rodellegaya sert bir faul yaptı.

yani ben bile atılır diye bekledim.

Rıdvanın art niyetli olması falan tamam ama o pozisyonlar da kart verilse kimse sesini çıkaramazdı.

Trabzonun hakki yendi dogru ancak o penaltiyi verse dahi trabzon bu maci alamazdi. Daha ileriye gideyim onyekurunun pozisyonu penalti calmasa bir sonraki pozisyonda biz atardik bir sekilde.

Lehimize hata yapilinca aleyhimize yapildigi kadar sinirleniyorum cunku bizim boyle hatalara ihtiyacimiz yok. Ancak hakem 3 puana etki edecek bir hata yapmadi. 3 gun 3 gece oynansa yine kazandirdik. Trabzon maca 2-0 onde baslasin yine kazanirdik.

Seni şerefsiz şeystan..Objektiflik adı altında şeytanlık yapıyor.Ulan Hakem maç boyu verdiği kararlarla trabzonu ayakta tuttu.Bunu söylemez.Diagnenin ilk yarıdaki pozisyonuda net penaltı o zaman.Adam tutuyor ve çekiyor.

Burada yapılması gereken çok basit.Çıkacak bu programa bağlanacak bir yönetici.Galatasarayı ağzınıza almayın ve yorumlamayın diyecek.Bu kadar basit.

Ve hemen klüp hiç bahsedilmeyen kritik pozisyonları bulup klübün resmi kanallarıdan videolu ve açıklamalı bir şekilde yayınlama yapacak.
Bunları ıtn gtüne sokacak.

Herif 10 yıldır aynı martavayı okuyup farklı sonuç almayı bekliyor. Ülkenin sadece sporcusu, yöneticisi değil yorumcuları da beyinsiz. Bir de de ki bu yapının tamamen değişmesi lazım, her takıma zarar diye. Onu diyemez çünkü arkada Fener var, babasının takımı Başakşehir var. Bir ona yağlıyor, bir ona. Herifin futbolcuğu Beşiktaş, yorumculuğu Galatasaray şampiyonluklarıyla geçti. Hala Lefterli Fener'ini geri getirme peşinde. Meczup.

Üst Alt