Rıdvan Dilmen: "Hakemler ligi karıştırıyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Hakemler ligi karıştırıyor"

Rıdvan Dilmen, Kayserispor-Başakşehir ve Bursaspor-Galatasaray maçlarının hakemlerini eleştirerek, "Türk hakemliği Avrupa'nın en kötü hakemliği" dedi.

ridvan-dilmen-cumhurbaskani-erdogan-in-yemin-6425296_4827_o.jpg

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kayserispor-Başakşehir ve Bursaspor-Galatasaray maçlarının hakemlerini eleştirdi.

Galatasaray mı 3-2'ye çevirdi yoksa Bursaspor mu? Bursaspor 3-2'den sonra bir değişiklik yaptı üçüncü forveti oyuna aldı. Yusuf'u çıkardı ve kanatsız kaldılar. Üç forvetle oynamanın anlamı kalmadı bundan sonra. 8 puanlık farkla Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzon'dan biri son 9 haftaya lider girse 'şampiyon' dersiniz. Ama Başakşehir olduğu için bu zor. Büyük kulüplerin bir kültürü vardır sahaya yansıyan.

'HAKEMLER İYİ NİYETLİ DEĞİL'

Galatasaray'ın iyi oynamadığı maçta bu galibiyet çok anlamlı. Futbol olarak tatmin olmadım. Ama sonuç olarak önemli bir 3 puan aldı. Bence Erzurumspor maçından daha kötü oynadılar. Türk hakemliği Avrupa'nın en kötü hakemliği. Bu hakemler dışarıda neler oluyor da etkileniyorlar. Kural ve kuralsızlık ile alakası yok. Türk hakemliği ve Türk hakemliğini yöneten arkadaşlara söylüyorum; Serkan Tokat 4 maçta görevliyse, bunda bir tuhaflık var. En az 20 tane VAR hakemi var. Bu yüzden hakemlerimiz affetsinler, iyi niyetli değiller. Ligi birbirine sokuyorlar. Bugün mesela Yaşar Kemal Uğurlu, Başakşehir lehine verdiği penaltıyı Kayserispor lehine vermezdi.

-Kayseri lehine bir gol verdi. Hakem mi verdi? Hayır. 4. hakem Serkan Çınar 'gel bak' dedi. Baktı baktı, 'faul değil' dedi, golü verdi. Son dakikada orta el, diz falan hakem 'oynayın' dedi ve top dışarı çıkmadı. 1.5 dakika sonra 'gel' dediler ve baktı penaltı verdi. Siz neden hakemlik yapıyorsunuz o zaman! Belhanda'ya faul yapıldı. Suat Arslanboğa görmedi. Kim gördü? VAR hakemi Cüneyt Çakır gördü.

— Sonuçta niyet önemli. Niyet nerede kötü biliyor musunuz? Suat Arslanboğa, Emre Taşdemir'i atamadı. Fatih hoca çıkardı. Galatasaray'ın galibiyetiyle alakası yok bunun. Ben hakemlerden bahsediyorum. Bence Kayserispor o pozisyonu kazansaydı, VAR'a falan gidilmeyecekti ve penaltı falan verilmeyecekti.

Haberler

türk hakemligi avrupanin en kötü hakemligimis, duyda inanma sanki bana diger ligleri takip ediyorlarmis gibi, adamlar premier ligde elle atilan golü veriyor ey dilmen, biraz arastirin öyle konusun, yillardir sporun icindesiniz birtane bile dogru hamleniz stratejiniz yok, sizler yapmayacaksaniz kimler yapacak, hepiniz amatörsünüz! anca tvye cikin iki laf edin, icrat 0

Adam da bitmek bilmeyen bi hınç nefret var.Gözlerinden ateş çıkıyo biz koydukça..Bu adamın hala tarafsız gibi yayına alınıp başka takımları yorumlamasını aklım almıyo.Lİg tv de Tümer ve Erman özgür de aynı hislerdeler..Erman uyduruk takımlarda uyduruk bi futbol hayatından sonra ne idüğü bellirsiz bi şekilde her fırsatta bizim rakibi övüp bize gömüyo.. Ulan sen kimsin senin bizimle ne derdin olur hadi bunlar rakiplerde oynadı kuyruk acıları var senin ne kuyruk acın var

Adam da bitmek bilmeyen bi hınç nefret var.Gözlerinden ateş çıkıyo biz koydukça..Bu adamın hala tarafsız gibi yayına alınıp başka takımları yorumlamasını aklım almıyo.Lİg tv de Tümer ve Erman özgür de aynı hislerdeler..Erman uyduruk takımlarda uyduruk bi futbol hayatından sonra ne idüğü bellirsiz bi şekilde her fırsatta bizim rakibi övüp bize gömüyo.. Ulan sen kimsin senin bizimle ne derdin olur hadi bunlar rakiplerde oynadı kuyruk acıları var senin ne kuyruk acın var
harbiden erman denen tinersporlu bize dusman. bos beles topcuydu adam olmus

Bilmiyorum farkettiniz mi

Trabzon macinda da aynisi oldu,basak’a yaklastigimiz zaman hemen saldirilar basliyor

Üst Alt