Rıdvan Dilmen Hakkında - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Hakkında

Cevap: Rıdvan Dilmen Hakkında

Eskiden bu kadar gözüme batmıyordu ama bu seneki haksızlığa uğramış Fenerbahçe moduna her fırsatta girmesi ve sürekli övmesi gerçekten limitleri zorlamaya başladı.

Arkadaşlar burdan nefretimizi kusmakla olmuyor. Şahsen her aklıma geldiğimde ntv'ye farklı maillerden şikayet mailleri atıyorum. Ha belki etkili olmaz, rıdvan 10 sene daha ntv'de çalışır ama en azından meydanı boş sanmasınlar. Bu adamı da objektif kalem diye millete kakalamaya çalışmasınlar.

Yorumlarında asla objektif değil...

Reytingleri son derece düşmüş....Yakında Galatasaray'ımızı övmeye başlarsa şaşırmam...sizde şaşırmayın...

Volkan ıslıklanınca Galatasaray'ın stadı, Galatasaray fenere koyunca devletin stadı... #bis**gitridvan

futbol yorumlarında fbyi daha şevkle anlatmasını normal karsılarım sonucta oda bi taraftar fbli, genel futbol yorumlarından ziyade saha dışındaki önemli mevzularda objektif olmuyor, buda antipatik yapıyor kendisini ben sahsen izlemiyorum sadece fb yenildikten sonra surat ifadesini görmek için açıyorum.

fb-ts maci oynanmis hala akli fikri Galatasaray'da.. Birak arkadas yorumlama bizi Yeter !

Ntvspor Mail ve Twitter Hesapları üzerinden tepkimizi gösterebilir , Twitter kullanan arkadaşlarımız hastaglar ilede tpekilerini dile getirebilir!

Mesaj ve Tepkilerimizi Gösterebileceğimiz Adresler;

Ntvspor Mail : info@ntvspor.net

Twitter Üzerinden Mentions Yapararak ;

https://twitter.com/#!/ntvspor

Twitter

https://twitter.com/#!/ntvsporgecesi

Yollayacağımız Yazı Bu Olabilir ;

Galatasaraylılar olarak artık Rıdvan Dilmenin taraflı konuşmalarından bıktık.Rıdvan Dilmen Fenerbahçe avukatlığını yapmaya devam ettikçe ve GALATASARAY'IMIZIN emeklerini karalamaya çalıştıkça Galatasaray Taraftarı olarak NTVSpor izlemeyeceğiz. Yorumlarını gitsin FB TV ekranlarında rahatça yapsın!

Şike olayından organize olduğumuz gibi olsak buna da bir şeyler yaparız da kimse iplemiyor.

Rıdvan yarın çıkar, Galatasaray büyük takımdır, son zamanlarda çok muhteşem oynuyorlar, Fatih Terim benim en sevdiğim antrenördür der, bizim taraftar da vay hayret Rıdvan bizi övdü der, mesele kapanır. Gelecek hafta Rıdvan bey yine başlar alttan alttan, sinsi sinsi vurmaya, 2 hafta sonra yine başlarız veryansın etmeye. Arkadaş ben artık Rıdvan bunu dedi, şunu yaptı diye duymaktan, heleki bizim taraftarımızdan bunları duymaktan rahatsız oluyorum. Ne söyler acaba diye bu adamın bir yerlerini kaldırıyorsunuz, adama reyting sağlıyorsunuz, milyonlarca insanın onun ağzına bakmasını sağlıyorsunuz, ondan sonra vay Rıdvan kötü konuştu.

Yarın çıkıp ben Galatasaray için ölürüm dese inanmam ben bu adama, benim düşmanımın benim sayemde para kazanıp, bana karşı kullanmasını da istemem!

Ntvspor Mail ve Twitter Hesapları üzerinden tepkimizi gösterebilir , Twitter kullanan arkadaşlarımız hastaglar ilede tpekilerini dile getirebilir!

Mesaj ve Tepkilerimizi Gösterebileceğimiz Adresler;

Ntvspor Mail : info@ntvspor.net

Twitter Üzerinden Mentions Yapararak ;

https://twitter.com/#!/ntvspor

Twitter

https://twitter.com/#!/ntvsporgecesi

Yollayacağımız Yazı Bu Olabilir ;

Galatasaraylılar olarak artık Rıdvan Dilmenin taraflı konuşmalarından bıktık.Rıdvan Dilmen Fenerbahçe avukatlığını yapmaya devam ettikçe ve GALATASARAY'IMIZIN emeklerini karalamaya çalıştıkça Galatasaray Taraftarı olarak NTVSpor izlemeyeceğiz. Yorumlarını gitsin FB TV ekranlarında rahatça yapsın!

haydi arkadaşlar siz de birşeyler yapın. 1 dakika parmağınızı buna ayırın lütfen, görmeyelim bu şeresizi ekranlardaç hergün milyonlarca kişi ister istemez bu mahlukatı izliyor evinde, çoluk çocuk bu adamı dinliyor. o zaman izlemeyin demekle olmuyor! tepkimizi gösterelim!!

İzlemeyiz olur biter diyen arkadaşları anlamıyorum ben.O adam orada benim takımım hakkında atıp tutacak,Bienvenu ile Baros'u aynı kefeye koyacak,maçlardan sonra aldığımız sonuç ne olursa olsun Galatasaray'ımıza laf sokacak ve biz ' izlemeyiz olur biter ' mi diyeceğiz ? Yapmayın arkadaşlar bu adam ve ekürisi takımımızı karalayacak ve bizde tepkisiz kalıp sadece izlemeyiz mi diyeceğiz.Gücümüzün yettiğince her platformda tepkimizi dile getirmeliyiz bunlar hakkında.Dikkat ederseniz iyi gittiğimiz şu dönemlerde daha çok yapmaya başladılar bunu.Bienvenu ile Baros'u aynı kefeye koymak ne demektir yahu Baros Euro 2004'te gol kralı olmuş bir futbolcu ve Bienveu ile aynı tutuluyor.

Gece radyodan programın tekrarını dinledim galatasarayın stadını devlet yaptı verdi fenerbahçe borç içinde kendisi yaptı gibi şeyler söyledi.Bizimle alakası olmayan konularda sürekli bize laf sokmaya çalışıyor sözüm ona tarafsız görünerek onun bunun çoçuğu...

Üst Alt