Rıdvan Dilmen: "İstiklal Marşı'nı okuyacak futbolcu kalmadı"


Ya artik yalama oldu, direk su sekilde guncelleyin kurali bitsin bu cile: Galatasaray'in sampiyon oldugu ve kadro kalitesi olarak farki actigi her sezon sonrasi yabanci siniri 6+4 olmak uzere degisir. Bir sonraki sezon 5+3 olarak guncellenir. Gs coktukten sonra sinir kaldirilir.

Insanlarin akillariyla alay ediyorlar. Seref yoksunlari
 
Yabanci sinirlamasi kalkmaz renktaslar, okadar kolay degil.
Haa eger olursa bi anda olmaz nedeni ise kluplerin cogu bu kararla BATAR.

birakin kopekler havlasin, her havlayan kopegi ciddiyede almayin
 
Rıdvan Dilmen: "Ocak ayında açıklanacak yabancı kontenjanı kararı bir devrimdir. Yabancı kriterleri ile ilgili önemli kararlar geliyor"
2014

abv asamoah
 
istediği kadar götlerini yırtsın kural değişmez.katarlılar ozan tufan,tarık çamdal için o paraları vermiyor olur da kural değişirse o boktan ligi değil senelik 600 milyon dolara 6 milyon dolara bile pazarlayamazlar.
 
Zamanında yabancı sınırı varken ve sınırsız muhabbeti dolaşırken rte istemediğini beyan etmişti canlı yayında.
Fatih Terim geldi onun sayesinde oldu bir şekilde. Hoca ama şimdi yukarıdan gelen emirle kovuldu. Rte istemiyor bu sınırsız konusunu işte. Rıdvan da onun köpeği zaten. Sınırlama er yada geç geri gelecek. Rte beiin meiin tanımaz bence. İnşallah da yanılırım
 
en iyi yerliler genelde fenerde olur . ve ne hikmetse aldıkları yabancılardan da genelde verim alamazlar. hele bu sene leş kadroyla şampiyonluk şansı pek yok. seneye de takipteler .rıdvan kuduruyor . e tabi bir de federasyona oynayıp bir şeylere şimdiden yol yapıyor. hakikaten şeytansın rıdvan
 
DHi2CMgXUAAyNKn.jpg
 
Kendilerine göre Türk Spor tarihinin en büyük başarısı olan Euroleague şampiyonluğunda istiklal marşı bilen kaç kişi varmış? Takımın kaptanı Melih kaç dakika süre almış?
 
Rıdvan Dilmen: GS'de gidenler olacaktı ama gelenleri bu kalitede ve bu sayıda beklemiyordum. FB'li olarak bu kaliteli değişim beni üzdü.

abv asamoah
 
İşte bu zihniyet yüzünden Tarık Çamdal,Salih Dursun gibi çöplere milyon eurolar isteniyor.Yabancı sınırının gelmesini isteyen ittir bunu destekleyen ise it oğlu ittir.:mad:
 
Üst Alt