Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir!

Rıdvan Dilmen tarafsızlığını kaybetmiştir!

Tanju Çolak, Rıdvan Dilmen'i sert bir dille eleştirdi, tarafsızlığını kaybetmekle suçladı.

Tanju Çolak, Rıdvan Dilmen'i Başbakan Erdoğan'a gittiği için sert bir dille eleştirdi, tarafsızlığını kaybetmekle suçladı.

Çolak, ''Yıllarca ben tarafsız yorumcuyum kisvesi altında program yapanlar, bugün futbolun geldiği noktada tarafsızlıklarını bir kenara bırakıp, ait oldukları camiaların en önünde hareket ederek, ön plana çıkma gayreti içindedirler.

Sayın Başbakanımıza Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile beraber konuşmaya gitmek, yarınlarda yapacağınız yorumlarda insanların hafızasına kazınmış olarak karşınıza çıkmıyacakmıdır? FB kulübünün yöneticisi yokmudur ki, idari bir soruşturmayı Başbakana taşıyıp yardım dilemek görevi Rıdvan Dilmen'e düşmüştür.

Her ne kadar futbol yorumculuğunu bıraktım dese de önümüzdeki günler bunun böyle olmadığı görülecektir. Bundan sonra Tv ekranlarında boy gösterirken GS-BJK-TS ve diğer kulüplere, taraftarlarına karşı nasıl objektif ve tarafsız olduğunu inandıracaksın sayın Dilmen.

Sen ne kadar tarafsızım desen de bugünden itibaren tarafsız yorumculuğun sorgulanacaktır.''

Spor: Rıdvan Dilmen tarafsızlığını kaybetmiştir! haberi, Rıdvan Dilmen, Tanju Çolak, Spor medyasi

Cevap: Rıdvan Dilmen tarafsızlığını kaybetmiştir!

Objektif ayağına yatması nedeniyle bizim taraftarın bayıldığı şeytandı zaten bu herif.

Aykut Kocaman'in yorumcu versiyonu. cok sinsidir buda.. 2 yüzlü seytan. hicbir zaman tarafsiz olmadi kendi zaten.

rıdvan zaten tarafsız değildi ki

lube ayar selçuk yula ömer çavuşoğlu gülcan bilgiç ve rıdvan dilmen

Tarafsızlığını kaybetmesi için önce tarafsız olması gerekir.

Cevap: Rıdvan Dilmen Tarafsızlığını Kaybetmiştir!

bizim taraftar da enayi gibi bunun gibi sinsilere kanıyordu hep.

daha dikkatli olalım taraftar olarak. böyle angutları dinlemeyin.

Üst Alt