Rıdvan Dilmen: ''Webo'nun Volkan Şen'e yaptığı hareket penaltıydı'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: ''Webo'nun Volkan Şen'e yaptığı hareket penaltıydı''

ridvandilmen6702.jpg

NTV Spor'da yayınlanan %100 Futbol programında ligin 27. haftasında oynanan Fenerbahçe-Osmanlıspor mücadelesini yorumlayan Rıdvan Dilmen çarpıcı tespitlerde bulundu.

RIDVAN DİLMEN: 4 ORTA SAHA İLE OYNAMAK ZOR

Rıdvan Dilmen, maçın sonucu ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulunurken Vitor Pereira’nın oyuncu değişikliklerini ve oyun düzenini eleştirdi.
İşte ünlü yorumcunun değerlendirmeleri;

“Maç başlamadan önce Osmanlsıpor’un tehlikeli takım olduğu biliniyordu. Pereira, gittili geldili maçın çok olmasını istemiyorum zaten dedi.”

“Fenerbahçe 3 ön libero ile oynuyor ve bunun üstüne Alper de orta saha oyuncusu. Bunların bir arada oynaması çok zor. Osmanlıspor kendi oyununun dışına çıktı. Atletik bir takımdan daha dengeli bir takıma döndü.”

“Maçın ilk yarısıyla ikinci yarısı arasında siyahla beyaz kadar farklı. Ben Van Persie’nin forvet arkası oynamasına anlam veremiyorum. Bu oyun tarzı sana hiç bir şey katmaz. 4-4-2 oynamak ayıp bir şey değilki. Oynasana.”

‘PENALTIYDI…’

“Webo’nun Volkan Şen’e yaptığı penaltıydı. Volkan’ın kendisi de farkına varmadı. Hakem görmemiş olabilir. Fenerbahçe seyircisi oyunu ıslıkladı. Fenerbahçe ya çok ofansif oynatıyor ya da çok defansif. Oyuncu değişikliklerinde dengeyi sağlayamadı.”

AMK Spor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Volkan kendine yapılan penaltıyı farketmedi mi demiş yanlış mı anladım

-Tapatalk-

Benim anladığım kadarı ile Rıdvan denen enteresan kişilik Webo'nun penaltı yapmak kastı ile oraya geldiğini ama Volkan'ın bu fırsatı değerlendiremediğini anlatmaya çalışmış. Fenerbahçe açısından penaltıya tam ya da nakıs teşebbüs durumları oluştuğunda penaltı çalındığı için bu pozisyonu penaltı olarak yorumlamış. Bu durumu da atalarımız şöyle izah ederler; ''Alışmış kudurmuştan beterdir.''

Bu maçta penaltı çıkmaması çok ilginçti.Tam hatalı penle 1 0 kazanma maçlarıydı.Şeytan volkana enayi demek istemiş bence üstü kapalı.

Ozan tufanda ve fernandaoda kırmızı kart gormeliydi

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rıdvan bu sefer kamuoyunda gerekli algiyi oluşturamadı.
Kuşlara bile inandırıcı gelmedi pozisyon

Lanet gelsin Dursun ve yönetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Pozisyon penalti, fenerin lehine 10 yapiliyorsa eh aleyhine de 1-2 yapilacak artik, su macta bile ozanin basmasi ve daha onemlisi tonla haybeye faul var, kjaer in arka direkte kacirdigi pozisyonun oncesinde faulun alakasi yok ornegin

Fakat volkanin penaltisi verilmedi dogrudur , arda da deplasmandaki kritik bir belcika macimizda benzer bir penalti yapmisti ,kacirmislardi hatta ... hucum oyuncularinin kendi ceza alanlarinda yaptigi bu hareketler genelde fauldur , sanirim holosko da bjk de iken buna benzer bir penalti yapmisti ardaya ya da barosa olabilir (4-2 lik mac)

webo nun yaptigi dupeduz sacmalik ,yuzu kendi kalesine donuk adama luzumsuz bir mudahaleydi

Üst Alt