Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen Yorumculuğu Bırakıyor

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor

Fenerbahçe'nin, Şampiyonlar Ligi'nden men edilmesi kararına her dakika tepkiler artarken en ilginç açıklama NTVSpor yorumcusu Rıdvan Dilmen'den geldi

FBTV'ye bağlanarak tepkisini dile getiren Dilmen, "Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum" dedi. Rıvan Dilmen'in yorumculuğu bırakacağı ifade edildi.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları...

"Ben Fenerbahçe hatalıdır hatasızdır demiyorum. Diyelim ki Beşiktaş ve Trabzonspor ile ilgili problem çıkarsa UEFA Türkiye'ye ceza vermeyecek mi?

Aydınlar, "Şampiyonlar Ligi çok önemlidir" diyor, bizim ligimiz de çok önemlidir. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'ne gidiyorum diye yatırım yapsaydı bunu kim telafi edecekti? UEFA'nın bu kararı aldığına inanmıyorum. Bu işten yargılanan 4-5 takım var. Neden Fenerbahçe'ye ayrıcalık yapılıyor diyorum. Ben Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'nin bu ligde oynamasını istemiyorum.

15 Ağustos'tan önce TFF açıklama yapmıştı. Ne oldu da değişti? UEFA'nın "Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne katılamaz" yazısını görürsem o zaman inanırım, tatmin olurum.

Kendimi bu dakikadan sonra futbolun içerisinden çıkarıyorum."

Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor - Milliyet.com.tr

Cevap: Rıdvan Dilmen yorumculuğu bırakıyor

5 milyon dolar alıyordu. Öyle kebap ve bol gelirli bir işi bırakıp da ne iş yapacakmış. Haftada 2-3 akşam 1-2 saat ahkam kes milyon dolarlar hesabına yatsın. Bu saatten sonra teknik direktörlük için kulüp de bulamayacağına göre, üniversite diploması falan da olmadığına göre işsizler kervanına katılacak demektir. Yersen..

Aziz başkan da 543353531231. kere başkanlığı bırakmıştı.Rıdvan da Azizin yolunda gidiyo.2 gün sonra döner sözünden

güle güle rıdvan artık galatasaray yenildiğinde sevinerek saçlarını savuramayacaksın fener yenildiğinde konuları geçiştirip başka konulara dalamayacaksın çok sevindik ülke futbolu adına defoll naşşş :)

5 milyon dolar alıyordu. Öyle kebap ve bol gelirli bir işi bırakıp da ne iş yapacakmış. Haftada 2-3 akşam 1-2 saat ahkam kes milyon dolarlar hesabına yatsın. Bu saatten sonra teknik direktörlük için kulüp de bulamayacağına göre, üniversite diploması falan da olmadığına göre işsizler kervanına katılacak demektir. Yersen..

Biraz fazla attın. 750 bin TL alıyor senelik.

Fenerbahçe şampiyonluğu kaybeder -> Aziz başkan istifa eder (yıl 2006)

Fenerbahçe ŞL nden elenir -> T.Direktörü istifa eder, yorumcusu görevi bırakır (yıl 2011).

Yahu aradan 5 yıl geçti hala mı aynı taktikler?

Geleneksel görevi bırakma şenliği artık klasiğiniz oldu

1- istifa et,

2- kamuoyu yoklaması yap,

3- gündemin değiştiğinden emin ol,

4- basın açıklaması tarihi ver,

5- geri dön,

6- geri dönüş sebeplerini FB nin öyle böyle olmayan büyüklüğüne bağla,

7- istiklal marşı,

8- Üç sene üst üste şampiyonluk sözü ver,

9- Dünya yıldızlarını transfer vaadi yap,

Umarım gider ama eyyamcılık yapıyor, bu açıklamayı yapmış ise üstüne birde dönerse herşeyi hak ediyor....

Gün avrupa futbolundan bi haber, "xavi-iniesta" ve "bir alex değil" söylemi dışına çıkamayan yorumcuların günü değil..

Üst Alt