Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a Yanıt! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen'den Galatasaray'a Yanıt!

8499945.jpg

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın kendisini mahkemeye vermesi konusunda ilk defa konuştu. Dilmen, sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi

Canlı yayında yaptığı açıklama sonrası Galatasaray'ın mahkemeye verdiği Rıdvan Dilmen,şu ifadeleri kullandı:

Galatasaray kanunsuz bir şey mi yapıyor’ sözünün ardından, herkes her şeyi yapabilir Türkiye'de. Ben o gün yayından çıktıktan sonra Twitter'da büyük tartışma olduğunu öğrendim. Hakikaten yanlış anlaşılabilirsin bu sözlerden dolayı.Ben böyle edepsiz bir insan mıyım?

'GALATASARAY KİM BEN KİMİM'

Galatasaray kim ben kimim. Böyle bir şımarıklık edepsizlik yapar mıyım. Ben orada ironi de yapmadım orada. Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul hakkında da yorum yaptım. Ben Fenerbahçeliyim ama, her takıma saygı duyarım. Mahkemeye verirlerse saygı duyarım , oraya da giderim ne yapayım.

'ZANNEDİYORLAR Kİ BEN ONLARI GÖRMÜYORUM, BİLMİYORUM'

Ancak 2 hafta önce ben Dursun beye telefon açtım. Kendi resmi sitelerinde terör örgütünün amblemi olduğu algılanan bir şey vardı. Dedim başkanım bakın sizin sitede tuhaf bir durum var ,sizi zor durumda bırakır bir bakın dedim. Teşekkür etti.

Aynı resmi siteden beni mahkemeye verdiklerini açıkladılar Zaman gösterecek, futbolda çok farklı bir şey var. Ben dünyanın en sabırsız adamıyım. Ben futbolda sabrı öğrendim. Zaman Türkiye'de her şeyi gösterecek. Bana alzheimer dediler. Zannediyorlar ki ben onları görmüyorum, bilmiyorum

Fanatik kayanklı aşağıdaki linkten video olarak izleyebilirsiniz.

Video İçin Tıklayınız.

Herhalde site hakkinda uyari yapti diye diger hareketi yapma hakki dogdu?!
Ilk zoru gördügünde aciklamis olmasi zaten karakterinin ne denli bozuk oldugunu gösteriyor.
Ayrica cok merak ediyorum hangi amblem söz konusu olan.
Gercekten dogru mu, yoksa bunun kendi yorumu mu.

Haberde "ben" geçen kelimeleri "satılmış kalem" olarak çevirdim.

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın kendisini mahkemeye vermesi konusunda ilk defa konuştu. Dilmen, sözlerinin yanlış anlaşıldığını söyledi

Canlı yayında yaptığı açıklama sonrası Galatasaray'ın mahkemeye verdiği Rıdvan Dilmen,şu ifadeleri kullandı:

Galatasaray kanunsuz bir şey mi yapıyor’ sözünün ardından, herkes her şeyi yapabilir Türkiye'de. SATILMIŞ KALEMİM o gün yayından çıktıktan sonra Twitter'da büyük tartışma olduğunu öğrendim. Hakikaten yanlış anlaşılabilirsin bu sözlerden dolayı.SATILMIŞ KALEMİM böyle edepsiz bir insan mıyım?

'GALATASARAY KİM SATILMIŞ KALEMİM KİMİM'

Galatasaray kim SATILMIŞ KALEMİM kimim. Böyle bir şımarıklık edepsizlik yapar mıyım. SATILMIŞ KALEMİM orada ironi de yapmadım orada. Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul hakkında da yorum yaptım. SATILMIŞ KALEMİM Fenerbahçeliyim ama, her takıma saygı duyarım. Mahkemeye verirlerse saygı duyarım , oraya da giderim ne yapayım.

'ZANNEDİYORLAR Kİ SATILMIŞ KALEMİM ONLARI GÖRMÜYORUM, BİLMİYORUM'

Ancak 2 hafta önce SATILMIŞ KALEMİM Dursun beye telefon açtım. Kendi resmi sitelerinde terör örgütünün amblemi olduğu algılanan bir şey vardı. Dedim başkanım bakın sizin sitede tuhaf bir durum var ,sizi zor durumda bırakır bir bakın dedim. Teşekkür etti.

Aynı resmi siteden SATILMIŞ KALEMİMi mahkemeye verdiklerini açıkladılar Zaman gösterecek, futbolda çok farklı bir şey var. SATILMIŞ KALEMİM dünyanın en sabırsız adamıyım. SATILMIŞ KALEMİM futbolda sabrı öğrendim. Zaman Türkiye'de her şeyi gösterecek. Bana alzheimer dediler. Zannediyorlar ki SATILMIŞ KALEMİM onları görmüyorum, bilmiyorum

Haberde "ben" geçen kelimeleri "satılmış kalem" olarak çevirdim.

Galatasaray kanunsuz bir şey mi yapıyor’ sözünün ardından, herkes her şeyi yapabilir Türkiye'de. SATILMIŞ KALEMİM o gün yayından çıktıktan sonra Twitter'da büyük tartışma olduğunu öğrendim. Hakikaten yanlış anlaşılabilirsin bu sözlerden dolayı.SATILMIŞ KALEMİM böyle edepsiz bir insan mıyım?

'GALATASARAY KİM SATILMIŞ KALEMİM KİMİM'

Galatasaray kim SATILMIŞ KALEMİM kimim. Böyle bir şımarıklık edepsizlik yapar mıyım. SATILMIŞ KALEMİM orada ironi de yapmadım orada. Fenerbahçeli kaleci Ertuğrul hakkında da yorum yaptım. SATILMIŞ KALEMİM Fenerbahçeliyim ama, her takıma saygı duyarım. Mahkemeye verirlerse saygı duyarım , oraya da giderim ne yapayım.

'ZANNEDİYORLAR Kİ SATILMIŞ KALEMİM ONLARI GÖRMÜYORUM, BİLMİYORUM'

Ancak 2 hafta önce SATILMIŞ KALEMİM Dursun beye telefon açtım. Kendi resmi sitelerinde terör örgütünün amblemi olduğu algılanan bir şey vardı. Dedim başkanım bakın sizin sitede tuhaf bir durum var ,sizi zor durumda bırakır bir bakın dedim. Teşekkür etti.

Aynı resmi siteden SATILMIŞ KALEMİMi mahkemeye verdiklerini açıkladılar Zaman gösterecek, futbolda çok farklı bir şey var. SATILMIŞ KALEMİM dünyanın en sabırsız adamıyım. SATILMIŞ KALEMİM futbolda sabrı öğrendim. Zaman Türkiye'de her şeyi gösterecek. Bana alzheimer dediler. Zannediyorlar ki SATILMIŞ KALEMİM onları görmüyorum, bilmiyorum

Türkcenin icine etmissin :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt