Rıdvan'dan Aydınlar'a Cevap | Video | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan'dan Aydınlar'a Cevap | Video

Cevap: Rıdvan'dan Aydınlar'ın sözlerine tehdit gibi yanıt

Rıdvan gene geri vites yapıcak diycemde Mali de bu konuda en az Rıdvan kadar başarılı

Bu fenerin ceza alıp almaması durumu çok kişinin kaderini belirleyecek, eğer Fener düşerse o beklenen cezalar UEFA tarafından falan verilirse yeni başkanları MAA olabilir, o zaman da Rıdvan'ı sürer MAA bu ülkeden :asd:

ne pislikler dönmüş kimbilir.açık ve net bi şekilde puan pazarlığı yapılmış belli..aydınlardan daha fazla nefret ettiğim biri varsa o da bu şeytandır...şerefsiz köpek.

haberde benim icin en degerli olan yan Erman hocanin yine bir yerden firlamis olmasi , sike surecinde saglam bir durus gosterdi gercekten de

erman;aykut ve rıdvan mali ile gorustu dediğinde bu şeytan yok oylebirşey.gorusmedik falan diyordu.lan ne yalancı,ne pislik,ne şerefsiz bir insanmış bu şeytan

erman hocanın söyledikleri doğruymuş.bu çıkıp yok öle bir görüşme deyip bi ton laf sokmadı mı medyaya bu haberi yapanlara...şu an hangi yüzle ekranlara çıkabiliyo hala.ben yapamazdım lan.valla kaç milyon insanın suratına yalan söyledikten sonra yalan olduğu ortaya çıksa ben bi daha çıkamazdım insanların karşısına..kalıbına sokayım senin çapsız

geçen hafta dediki Erman hocaya kim söylediyse yalan söylemiş böyle bir görüşme yok kendim izledim programı bu kadar yüzsüzlük olmaz

yıllarca dürüst diye yutturulan insanların

aslında nasıl D.Y oldukları ortaya çıktı

Cevap: Rıdvan'dan Aydınlar'ın Sözlerine Tehdit Gibi Yanıt

maçlarda geyik yapardık. "rıdvanmı şeytan, şeytanmı rıdvan" diye. Her ikiside doğruymuş :)

geçen hafta dediki Erman hocaya kim söylediyse yalan söylemiş böyle bir görüşme yok kendim izledim programı bu kadar yüzsüzlük olmaz

Bende izledim Şafak o programı. Rıdvan hatta programda Erman hocaya hangi şerefsiz söylediyse Erman hocaya hatalı bilgi vermiş dedi. Üstüne bastıra bastıra bir kaç kezde şerefsiz diye itham etti. Aydınlar' ın açıklamalarında neler vardı? Rıdvan "sizi çok eleştirmiştim feneri avrupaya göndermediğinizde ama haklıymışsınız. Sizden özür diliyorum." Aydınlar' ın cevabıda" Benden daha çok özür dilersin Rıdvan" olmuş.

Özür dilemek bir yana ne kadar büyük şeref yoksunu olduğunu dahada gözler önüne sürmeye devam ediyor rıdvan. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın.

Bu görüşme sanırım Erman hoca nın, Aykut uçaktan inip Rıdvan ile beraber MAA ile görüşmeye gitti dediği. Aykut da bunu soran gazeteciye külliyen yalan demişti. Bir teknik direktör böyle bir ortamda federasyon başkanıyla ne görüşürür ? Belliki ağlamaya gitmişler. Sonra inkar ediyorlar...

Rıdvan ın buna benzer bir yalanı daha çıkmıştı...Birilerine, eşiyle beraber başbakanın evinde kaldığını söylemiş. Başbakana çok yakınım, evinde yatıya kalıyorum falan diye hava atmış. Ama programda, öyle bir şey söylemedim dedi. Sonra bir şahit doğruladı. Rezil oldu Rıdvan.

Rıdvan ve Aykut un görüşmesimi anormal. Onlarla görüşmeyi kabul eden Federasyon başkanımı?

Hangi sıfatla görüştüler? Neyi temsil ederek. Türkiyedeki her TD federasyon başkanı ile özel görüşmeler yapıyormu?

Cümlelerimi herzamanki gibi, klasik ve rutin bir şekilde bitireceğim. topunun a....

rıdvan görüşmemiştim demişti inanmadım aynı rıdvan yorumculuğu bıraktım da demişti :D

Üst Alt