Riekerink, Derbi İçin Stoper Kararını Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink, Derbi İçin Stoper Kararını Verdi!

sezonun_en_iyi_ikilisi_galatasaraydaGk.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Fenerbahçe derbisindeki stoper ikilisini belirledi.

Galatasaray'da, Fenerbahçe derbisi öncesi kadroda birçok soru işareti var.

Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in nasıl bir taktik dizilişle sahaya çıkacağı merak konusu.

Riekerink'in merakla beklenen kararlarından biri de Fenerbahçe karşısında stoperde hangi oyunculara görev vereceği.

Bu konuda formaya 4 aday Semih, Serdar, Chedjou ve Hakan Balta'ydı...

Ancak Hollandalı hoca bugün yapılan idmanla beraber stoperde hangi ikiliye görev vereceğini belirledi.

Riekerink, Fenerbahçe karşısında stoper ikilisi olarak Chedjou-Hakan Balta ikilisine forma verecek.

Gamaspor

Semih in olmamasi ne kadar iyiyse chedjou nun olmasi da o kadar kotu . Balta stoper mi ayrica ? Bu adam sol bek degil mi

hakan balta nedir ulan bu adam daha kaç maç kaybettirecek size selçuk gibi bir etkisiz var birde bunu alıyorsunuz adamın maçtan sonra forması tertemiz takım eğer sabride olursa sahaya 8 kişi çıkacak demektir.

hakan balta nedir ulan bu adam daha kaç maç kaybettirecek size selçuk gibi bir etkisiz var birde bunu alıyorsunuz adamın maçtan sonra forması tertemiz takım eğer sabride olursa sahaya 8 kişi çıkacak demektir.

Sabri , selcuk baska sorun da defansi konusuyorsak ben de senle ayni fikirdeyim , dedigim de bu zaten

hakan illa oynayacaksa neden kendi mevkiinde oynamiyor ,stoper degil ki bek bu adam .. ayrica semih ile chedjou da bu kadar hatanin uzerine hala nasil kadroda olabiliyor anlamiyorum

neye göre serdar olmalı diyorsunuz anlamadım. adam 3 aydır sadece 1 kere 90 dakika maç yaptı o da kalemize top dahi gelmeyen türkiye kupası maçı. yanında oynayacak adamla hiç maç yapmamış, onu tanımıyor, maç eksiği var, fizik olarak hazır mıdır, kondisyonu ne durumdadır bilmeden direkt serdar oynasın. oldu.

Sabri , selcuk baska sorun da defansi konusuyorsak ben de senle ayni fikirdeyim , dedigim de bu zaten

hakan illa oynayacaksa neden kendi mevkiinde oynamiyor ,stoper degil ki bek bu adam .. ayrica semih ile chedjou da bu kadar hatanin uzerine hala nasil kadroda olabiliyor anlamiyorum

yahu hocam adamın bekliğide kalmadı zaten yaşı var bu adam sigara kullanıyor şaka gibi bir durum 10 maçta belki 1 yada 2 kere yere yattığını görürsün mücadele anlamında ama ne hikmetse bu adam hala bu takımda oynuyor agresif değil topu oyuna sokamaz kademe desen hak getire ama işte bizim ülkede işler başka türlü işliyor.

Stoperlerin hepsi fiyasko, biri oynasa niye öbürü oynamadi diyemezsin cünkü hepsi birbirinden yetersiz.

Chedjou'nun bir huyu var rakibi mal mal izliyor öküzlerin gecen trenleri izledigi gibi, umarim bu macta yine görmeyiz bu huyunu.

Su takima en az 3 tane yeni stoper lazim.

Üst Alt