Riekerink Fox Sports'a Konuştu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink Fox Sports'a Konuştu!

Jan Olde Riekerink: ''Hollanda'dan beraber çalışabileceğim bir yardımcı istedim. Hep 'tamam' dediler. Sonra konuşulmadı bile..."

Riekerink: "FFP kurallarından sıkıntı yaşıyoruz dediler. Ben de mümkünse "İki oyuncunun alınmasını istiyorum" dedim. Soran olmadı."

Riekerink: "Adını ilk kez duyduğum Hollandalı bir oyuncu (Rodrigues) transfer edildi. Hem de FFP varken çok büyük bir rakama"

Riekerink: "Sonra "Bir daha takımda olmayacak" denilen iki oyuncu da geri döndü!"

Riekerink: "TV'lerdeki yorumcuları izleyip, "Şöyle oynayalım, böyle oynayalım" diyorlardı."

Riekerink: "Sportif direktör bana, "3'lü oynamakta yarar var" dedi. Ona espriyle "Benim kovdurmak istiyorsun sanırım " diye yanıt verdim."

Riekerink: "Eldeki kadronun 3'lü oynayabileceğini düşünmek çılgınlıktı."

Kaynak: BabaSpor Twitter

Moderatör tarafında düzenlendi:
"TV'lerdeki yorumcuları izleyip, "Şöyle oynayalım, böyle oynayalım" diyorlardı."

Bu nedir be kardeşim Amatör takımlar bile daha sistemli yönetiliyor.

Riekerink: "TV'lerdeki yorumcuları izleyip, "Şöyle oynayalım, böyle oynayalım" diyorlardı."

bu mallar beyaz tvi izleyip feyiz aliyorlar boyle yoneticilikmi olur 3lu savunmaymis

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diger dediklerinde hakli ama rodrigues transferi kotu degil diye dusunuyorum

performansi artacaktir ve genc , uzun sozlesme yapildi ,futbol oynamak istiyorsa gelecekte , en uygun arenada su an

kotu bir futbol ulkesi ve takim kotu . "Aa ama rodri iyi.." dedirtebilecegi bir pozisyonda

diger sozlerin hepsi dogru ve skandal ama baskan dursun olunca cok sasiran yoktur

Riekerink: "Sportif direktör bana, "3'lü oynamakta yarar var" dedi. Ona espriyle "Benim kovdurmak istiyorsun sanırım " diye yanıt verdim."

Kesin Nazif ya da Mehmet malından biri demiştir bunu. Adamlar kulubu deneme tahtası haline getirdiler. FM oynuyorlar sanki.

Verstuurd vanaf mijn SM-G925F met Tapatalk

performansi artacaktir ve genc , uzun sozlesme yapildi ,futbol oynamak istiyorsa gelecekte , en uygun arenada su an

kotu bir futbol ulkesi ve takim kotu . "Aa ama rodri iyi.." dedirtebilecegi bir pozisyonda

diger sozlerin hepsi dogru ve skandal ama baskan dursun olunca cok sasiran yoktur

renkdas rodrigues herkezin sandigi kadar genc degil. adam 90 dogumlu, yani bu sene 27 yasina girdi. james, emre colak, hazard gibi oyunculardan büyük

Rodriguez copluk hocam

27 yasinda tek ozelligi hizli olmasi

Riekerink: "Sonra "Bir daha takımda olmayacak" denilen iki oyuncu da geri döndü!"

burda kimi kast ediyor acaba? kiralik olup ve takima geri dönen'mi?

27 yas genc bir yas degil ama 3-4 senelik sozlesme icin sanki guzel bir yas

yani olgun ama pert yasta degil diye duzeltelim

takim kotu gidince cop muamelesi yapiliyor ama 3 gun evvele dek bruma yerine oynasin futbol zekasi ona bes basar diyorduk

yani zaten takim perisan halde diye bruma ve rodri ye de cop muamelesi yaparsak kaleci haric takimda adam birakmamamiz lazim

27 yas genc bir yas degil ama 3-4 senelik sozlesme icin sanki guzel bir yas

yani olgun ama pert yasta degil diye duzeltelim

takim kotu gidince cop muamelesi yapiliyor ama 3 gun evvele dek bruma yerine oynasin futbol zekasi ona bes basar diyorduk

yani zaten takim perisan halde diye bruma ve rodri ye de cop muamelesi yaparsak kaleci haric takimda adam birakmamamiz lazim
Rodriguez brumadan 6-7 yas buyuk

hic karsilastirma bile bruma donunda sallar

Haksizlik ediyorsunuz arkadaslar diye bas bas bagirdik burda ama sakikimiz yokki lafimiz dinlensin

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Üst Alt