Riekerink: "İkinci yarıdaki futboldan rahatsız oldum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink: "İkinci yarıdaki futboldan rahatsız oldum"

2e070028b8054e5b93bdd9edd8087e87.jpeg

Hollandalı teknik direktörümüz Jan Olde Riekerink, Elazığspor maçı sonrası basın toplantısında medya mensuplarının karşısına çıktı. Olde Riekerink'in basın toplantısında öne çıkan sözleri şöyle:

"Önümüzde Kasımpaşa ve Gaziantep ile oynayacağımız iki tane önemli maçımız var. İkinci yarıdaki performansı o maçlarda gösterirsek sıkıntı yaşarız."

"Yasin'in Podolski'ye attığı pasla ikinci yarının başında önemli bir fırsat yakalamıştık. Ama ikinci yarıya bakıldığında tek bulduğumuz şans buydu. Top kayıplarıyla birlikte takım daha da kötüye gitti. İlk yarıda gösterdiğimiz performansı ikinci yarıya taşıyamamak handikap. Bu yarıdaki futboldan rahatsız oldum..."

"Geniş bir kadromuz var. Böyle olunca bazı arkadaşlarımız uzun süre forma bulamıyor. Maç temposu çok önemli. Oynayarak maç temposunu kazanıyorsunuz. Hem lig hem de kupada fikstür sıkışacak ve oynamayan oyuncular maç tempolarını artıracaklardır."

"Kupa maçları lig statüsünden ziyade tek maç usulü olursa daha heyecanlı olabilir. Bizim için lig usulü olması oynamayan arkadaşlar forma şansı bulabiliyor."
"Fenerbahçe maçı sonrası takım olarak kötü oynadığımızın herkes bilincindeydi. Her maç sonrası takımla birlikte oynadığımız oyunu değerlendiriyoruz. Takım içinde konuşmalar oluyor ama burada paylaşamayacağım."

"İki önemli maçımız var. Kasımpaşa ve Gaziantep... Bu maçlarının öneminin bilincindeyiz. Son 7 seneye bakıldığında sadece 2 sene önce bizden daha fazla puan toplanılmış. Kötü bir başlangıç yapılmadı... Galibiyeti hak ettiğimiz, canımızı yakan maçlar da oldu. Genel istatistiklere bakıldığında da toplanan puanların kötü olmadığını düşünüyorum..."

galatasaray.org

Bu adamla ilgili gercekleri acıklarsam kulupde büyük kaos cıkar medya bunu 1 sene konuşur o kadar büyük bi mesele ama dillendirmemek daha iyi

@Alper Yılmazlar senden alıntı yapamıyorum hacı burdan cevap vereyım bu meseleyi burdan da yazsak bi şekilde duyulur medyada büyük malzeme olur ama sana tek bi ipucu vereyim. Bu şahıs takımın başına bir bayan tarafından tavsiye edilip getirildi.

senelik 900 bin euro diye biliyorum

bir de bundan alt yapida zaten aliyor oldugu dusunulunce baya ucuz bir operasyon olmustu

Hollandalilarda böyle bir huy var galiba

Rijkaard da ligi 3. Tamamladiginda gecen yil bu takim ligi 5. Bitirdi demisti

Üst Alt