Riekerink'i Ararız - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'i Ararız

Takım ilk yarı Tudor'un isteği ile büyük takım gibi baskılı oynayıp rakibi ısırınca ikinci yarı çöktü. Bunun sebebi riekerink denen zavallıdır. Aylarca ortada sıçan antremanı yaptırdı herhalde bunlara başka bir izahı yok.

Riekerink olsa takımı tanıdığı için belki 45 dakika tüm kondisyonu harcamak yerine 90'ya dengeli yayıp belki maçı 1-0'da olsa kazanacaktık.

Tudor takımı tanımadığı için maalesef tanıyana kadar bu tarz puan kayıpları devam edebilir. Dönem ortası hoca değişikliğinin zorluklarından biri. Genelde ilk maç bir gazla kazanılırdı ama bu maç o da olmadı.

Riekerink'le sezon sonuna kadar devam edip sezon sonu yerine Karabük'ün hocasını değil de büyük bir isim getirseydi keşke. Maaş sınırlaması da kalkacaktı hem. Yönetim günü kurtarma çabası içerisine girip hali hazırdaki gidişatı da bozdu.

Riekerink olsa takımı tanıdığı için belki 45 dakika tüm kondisyonu harcamak yerine 90'ya dengeli yayıp belki maçı 1-0'da olsa kazanacaktık.

Tudor takımı tanımadığı için maalesef tanıyana kadar bu tarz puan kayıpları devam edebilir. Dönem ortası hoca değişikliğinin zorluklarından biri. Genelde ilk maç bir gazla kazanılırdı ama bu maç o da olmadı.

Riekerink'le sezon sonuna kadar devam edip sezon sonu yerine Karabük'ün hocasını değil de büyük bir isim getirseydi keşke. Maaş sınırlaması da kalkacaktı hem. Yönetim günü kurtarma çabası içerisine girip hali hazırdaki gidişatı da bozdu.

Gecen hafta kazandigimiz gibi demi

ya da hor gordugun karabugun hocasinin takimina karsi

Neyini arayacağız ya Riekerinkin,Taktik desen yoktu,Oyuna müdahaleden bir haberdi,Sabri-Selçuk-Hakan-Yasin bütün hepsini banko oynatıyordu Linnes-Chedjouyu harcamıştı,Büyük maç kazanamadı iyi bir futbol bile oynamadık 2-3 maç haricinde sadece idare etti yetersizdi artık geleceği olan ve tarzı bizim takımı adam edebilecek bi antrenör geldi ben önümüzdeki yıl Tudordan umutluyum ama bu sezonki kadrodan 2.lik umuyorum maximum olarak,seneye Champions League yapalım böylece

Üst Alt