Riekerink'i Ararız - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'i Ararız

Riekerink'i Ararız.....

tabiki ararız
aramakta lazım arasıra
hal hatır sormak lazım
sırayla arayalım ama
önce başlığı açan arasın
sonra ben
sonra diğer arkadaşlar .........

Tudor riekerinkten çok daha iyi hoca olduğu kesin.Tabi bu yönetime mourinho bile gelse tam performans alman zor ya riekerink olsun tudor olsun.Başka yönetimle çalıştıkları zaman görmek lazım.Sen tutar adamı hala sabri selçuğa mahkum edersen adamda istediği futbolu yansıtamaz.İkisini de dursunsuz yönetimlerle görmek gerek.Ama tudor ilk maçtan güzel dokunuşlar yapmı.En azından futbolcular üstündeki ölü toprağı azda olsa atılmış.İlerleyen haftalarda ve sonraki sezon neler olacak göreceğiz.Şimdiden doğmamış çocuğa don biçmek olmaz.

Begenmesem de Bjkden kupa alan,Vodafone'dan 1 puanla donen bir Riekerink vardi.

Bu herifi hic begenmedim.Gereksiz Bruma sovu yanlis.Rize'de Josue iyi oynuyordu cikardi.Linnes takimin en iyi oynayanlarindan bu mac 18 disi kaldi.Selcuk halen ilk 11 oynuyor.Semih'in beklerde oynmasi fantezisinden bir hayir gelmez.

Hamza sonrasi Denizli etkisi yaratacagi cok acik Tudor'un.

Riekerink'in gönderilmesi bir kumardı tutmadı.

Üst üste mağlubiyet ya da beraberlik serisi bekliyorum geçen sene olduğu gibi.

Jor'un gelişi bile hatayken gidişini niye arayalım en azından başımızdaki adam alt yapı hocası değil. İyisiyle köprüsüyle gerçek bir td

Riekerink'i arayanın

logo-as.jpg

Yahu Riko kalsa ne değişecekti?Devre arası Fatih Terim hariç kim gelse(Mou-Pep) yine aynısı olacaktı.Terimin farkı futboldan çok dış etkisi olurdu(seyirci,hakemler,basın) Kadro leş gibi.Devre arası 6 milyon harcadığın adamlar yedek..6 milyonu tek adama vereceklerine 3er liradan 2 tane çöp daha aldık.

Sezonu riekerink ile tamamlamalıydık. Gelecek sezon ise Tudor ile anlasacaktik. Hem gs icin hem de tudor icin en dogrusu bu olacakti.

Üst Alt