Riekerink'ten Veda Mesajı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'ten Veda Mesajı!

Galatasaray'ın yollarını ayırdığı Jan Olde Riekerink sosyal medya aracılığı ile taraftara veda etti.

Galatasaray'ın sözleşmesini fesh ettiği Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink Instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı. Hollandalı teknik direktör taraftara ve camiaya veda ederken, sarı-kırmızılı takımın bu sezon şampiyon olacağını söyledi.

İşte Riekerink'in Instagram'dan yayınladığı o mesaj:

"Galatasaray'a, bana bu külüpte çalışma fırsatı verdiği için teşekkür ediyorum. Galatasaray taraftarı ile birlikte çok büyük ve müthiş bir kulüp. Taraftara bana ve kulübe verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Onlarla birlikte Türkiye Kupası ve Süper Kupa'yı kazandık. Bunu hiç bir zaman unutmayacağım çünkü sizin desteğiniz olmasaydı bunların hiç birini başaramazdık. Umarım gelecekte yine bir çok sportif başarı elde edilecektir. Bu sezon şampiyon olacağımıza inanıyorum. Ayrıca oyunculara ve diğer çalışanlara da çok teşekkür ediyorum. Biz birbirimize çok yakın bir aileydik. Galatasaray her zaman benim kalbimde olacak ve ben sizi çok özleyeceğim."

beIN Sports

5112345.jpg

çok kötü bir antrenör olmasına rağmen başarılı olarak gs den ayrılıyor hayatında başarılar Bay Rikerink

Üst Alt