Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

6cc9briera.jpg

Galatasaray'da Melo ile Riera arasında yaşanan şok kavganın ardından İspanyol oyuncu basın mensupları tarafından ilk kez görüntülendi.

Haberin devamı GSC Portal'da

Cevap: Riera'nın kavga sonrası ilk fotoğrafı!

Demek ki çok kızmış Melo,Riera'nın gözü baya morarmış.

Cevap: Riera'nın Kavga Sonrası İlk Fotoğrafı!

bittin melo sen artık Galatasaray için o aslan çizdirdin kolunu al artık naparsın bilmiyom

bittin melo sen artık Galatasaray için o aslan çizdirdin kolunu al artık naparsın bilmiyom

Hayır:

Kolundaki aslan dövmesinin hatırlatılması üzerine ise Melo, ''Kolumda aslan dövmesinin olması önemli bir rastlantı. Ben dinime bağlı bir insanım sizler gibi ve Brezilya'da aslan, İsa peygamberi sembolize eder'' şeklinde konuştu.

Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Melo'nun kolundaki aslan dövmesinin sırrını yine kendisi açıkladı

bi olayla sattınız adamı

nerden biliyonuz belki Riera küfür etti

demekki haketmiş Riera o kadar patlatmış olduguna göre.

Yahu benim anlamadığım neden Melo'yu idam ediyorsunuz arkadaş, niye gitsin diyorsunuz, mesajları okuyorum işin içinden çıkamıyorum?

Sonuçta kavga değil mi? Hepimiz demedik mi olur böyle şeyler... Kavga kendi içinde morluk, kan içermez mi? Eeee sorun ne?

Yahu benim anlamadığım neden Melo'yu idam ediyorsunuz arkadaş, niye gitsin diyorsunuz, mesajları okuyorum işin içinden çıkamıyorum?

Sonuçta kavga değil mi? Hepimiz demedik mi olur böyle şeyler... Kavga kendi içinde morluk, kan içermez mi? Eeee sorun ne?

bunlar GS futbolcusu

Pankreas güreşçisi değil

heleki basına malzeme verdik

:(

Üst Alt