Riera'ya Talip Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riera'ya Talip Çıktı

Riera'ya Talip Çıktı

İngiliz Daily Mail'de yer alan habere göre; Sunderland, Riera'yı yeniden Ada'ya getirmek için çalışmalara başladığını yazdı.

Haberin devamında ise; Sunderland menajeri Steve Bruce, Albert Riera'nın transfer edilmesi için yönetime teklif sunduğu ve bu teklifin cevabını beklemeye başladığı belirtildi. Ada basını Riera'nın Sunderland'e transferindeki en büyük engeli İspanyol oyuncunun haftalık kazancının yüksek olması olarak gösteriliyor.

Geldiği günden bu yana bir türlü istenen performansı gösteremeyen Riera'nın, Premier Lig tecrübesi de göz önüne alınarak Sundurland'a devre arasında gidebileceği iddia edildi

Yalan haber olma olasılığı çok fazla.Ama giderse üzülmem.

Cevap: Riera'ya Talip Çıktı.

İsteyen bir takım olucağını sanmıyorum bu adamı, hele ki 3 milyona yakın yıllık ücreti varken.

işte bu sefer süper bi haber tabi doğruysa. adam buraya zaten oynamaya değil para kazanıp yatmaya gelmiş. bundan sonra futbolcu alırken çok yönlü araştırmak gerekiyor.

Bu sene satamazsak birdaha satamayız, 4 sene 3 milyon euro ödeyeceğiz adama. 2 sene sonra temposu iyice düşünce düşünemiyorum bile. 3'e 5'e bakmadan yollanmalı.

Geldiğinde başarılı olacağını düşündüm ama cidden yetersiz bir oyuncu olduğunu gözümüze gözümüze soktu.

Dün fena değildi ama ardayı gönderip bu adamı almak kazmalıktı!!! atletico dan gelen paralara yazık

Üst Alt