Rigobert Song - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rigobert Song

Cevap: Rigobert Song

Nam-ı diğer kelepçe. Birebir kaldı mı adam geçirmezdi, tereyağından kıl çeker gibi top kapardı. Manisa maçında uzaktan attığı gol ve sonrasındaki aslan yürüyüşünü unutamam, Kapalı Alttaydım o maçta. Çok kritik bir 3 puan kazandırmıştı.

Song-Tomas-Mondragon

Güzel günlerdi bee....

Manisa maçında 40 metreden gol atmıştı.Vay be ne günlerdi ya!Teke tek kalınca Rigo'yu geçen bir adam hala göremiyorum.Keşke Song-Neil ikilisini kurabilseydik stoperde.

Manisa maçında 40 metreden gol atmıştı.Vay be ne günlerdi ya!Teke tek kalınca Rigo'yu geçen bir adam hala göremiyorum.Keşke Song-Neil ikilisini kurabilseydik stoperde.

Of hocam süper olurdu ya Song-Neill. Bir yanda hızlı, atletik, top çalma profesörü Song, diğer yanda hava toplarında, markajda, topla oynamada iyi olan Neill. Ayrıca ikisi de komple savunma oyuncuları, bariz eksikleri yok.

Of hocam süper olurdu ya Song-Neill. Bir yanda hızlı, atletik, top çalma profesörü Song, diğer yanda hava toplarında, markajda, topla oynamada iyi olan Neill. Ayrıca ikisi de komple savunma oyuncuları, bariz eksikleri yok.

Unutulmaz ikili olurdu kesin Hocam.Tomas ta iyiydi ama o kadar zamanlaması iyi değildi.Neil de zamanlama da var.İnanılmaz bir savunma ikilisi olurdu.

Saçlarını sarıya boyatmış. :D

171266439363.jpg

Song tomas ikilisi efsaneydi.. :)

Orhan ve cihan beklerde olmasına rağmen müthiş oynuyordu savunma..Özellikle song bence çok önemli bir isimdi..

Üst Alt