Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Bildiğiniz gibi, yönetimimiz büyük bir vizyon sahibi olduğunu ispatlarcasına bu yıl Teknik Direktör olarak F.Rijkaard ve yardımcısı Neeskens 'i görevlendirdi.

Sizden isteğimiz ise basit; bu topiğe desteğinizi belirttiğiniz 1 cümle yazarak, yada Min 1 karakter kullandığınız, kendisine gündelik netice/olaylar sonrasında desteğe devam edeceğinize ve her şartta destek olduğunuzu belirtir bir mesaj bırakarak imza atmanızdır. Bu kapsamda F.Rijkaard ve ekibine, yapıcı eleştiriler dışında bir eleştiri getirmeyeceğinize dair söz de vermiş olacaksınız. :)

Not: Bu mesajlarınız, umarız ileride aleyinize delil olarak kullanılmaz.:)

Desteklerinizi bekliyoruz.

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiği

Hep destek tam destek. Sonuna kadar arkasındayız Rijkaard ve ekibinin.

İster UEFA'da,İster Lig'te havlu atsın. Sonuna kadar destekliyorum!

Frank Rijkaard ve tüm teknik heyete güvenim sonsuz.Kontratı süresince 'istifa' kelimesini ağzıma almayacagım buda imzam olsun ! =)

Rijkaard bizim Ferguson'umuz olsun. Ekibiyle beraber en az 15 yıl kalsın.

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. Takım ligi 15. ci bile bitirse destekcisiyim.

Skibbeye de destek verdim Büyük Kaptan Bülen Korkmaz'a da.

Hepsinin başarılı olacağına inandım.

Şimdi takımın başında hayal bile edilemeyecek biri var ve ona destek vermek bile bir taraftar için büyük bir onurdur. Hele ki onun ağızından Galatasaray'a gelmek büyük bir onurdur lafını duymak bile destek vermek için yeterlidir.

Onu bu takımın başında görmek beni nasıl gururlandırıyorsa ona destek vermekte benim için büyük bir onurdur ve çoğu taraftarın erişemediği bir onurdur bu.

Galatasaray'lılığın verdiği büyük onura bu da eklenince tadından geçilmeyecek bir zevke ve gurura dönüşüyor.

Destekliyorum.

En basindan beri bunu da belli etmek icin elimden geldigi kadar topic acarak gostermeye calisiyorum.Calisacagim.

Bir TD de ilk defa bu kadar gururlanarak ve inancla destekliyorum.Belki de bunun nedeni yaninda duran Neeskens ve Pujol.

şuan Ntvspordaki ezikler Rijkaardın çok iyi bir teknik direktör olmadıgını savunuyorlar Keıtayıda yerden yere vuruyorlar onlara sorsak Daum ve Mehmet Topuz süperdir.Şerefsiz satılmış medya

İster UEFA'da,İster Lig'te havlu atsın sezon ortasinda yada sezon sonu Rijkaardin takimdan ayrilmasina karsiyim!

Kontratı boyunca Sınırsız destek Sonsuz kredi Rijkaard ile Bank Asyaya dahi düşsek yinede destekliyorum

Rijkaard la omur boyu sozlesme yapilsin .... ;)

Rijkaard a hem cok güveniyorum,hemde istifa edene,yada kovulana kadar destekliyorum.

Hayatimda Derwall den sonra ilk defa böyle bir teknik adamla calisacagimiz icinde gurur duyuyorum.Vizyonsa vizyon,imaj ise imaj,kariyerse kariyer hepsi fazlasiyla Rijkaard da var.O bizi birakana kadar,insallah bizde onu birakmayiz,kovmayiz.

Bu takim en dar kadroyla bile rekor kirarak sampiyon olduysa(Gerets ile) suan mevcut kadro ve Rijkaard faktörü ile bu yil ve önümüzdeki yillarda cok sey bekliyorum,istiyorum...

S&S

şuan Ntvspordaki ezikler Rijkaardın çok iyi bir teknik direktör olmadıgını savunuyorlar Keıtayıda yerden yere vuruyorlar onlara sorsak Daum ve Mehmet Topuz süperdir.Şerefsiz satılmış medya

Hocam gel burada tartisiyoruz bunu oradaki adamin biri neler dedi oyle ahh bir adini ogrensem..

Link!

Üst Alt