Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz


Bildiğiniz gibi, yönetimimiz büyük bir vizyon sahibi olduğunu ispatlarcasına bu yıl Teknik Direktör olarak F.Rijkaard ve yardımcısı Neeskens 'i görevlendirdi.Sizden isteğimiz ise basit; bu topiğe desteğinizi belirttiğiniz 1 cümle yazarak, yada Min 1 karakter kullandığınız, kendisine gündelik netice/olaylar sonrasında desteğe devam edeceğinize ve her şartta destek olduğunuzu belirtir bir mesaj bırakarak imza atmanızdır. Bu kapsamda F.Rijkaard ve ekibine, yapıcı eleştiriler dışında bir eleştiri getirmeyeceğinize dair söz de vermiş olacaksınız. :)Not: Bu mesajlarınız, umarız ileride aleyinize delil olarak kullanılmaz.:)Desteklerinizi bekliyoruz.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiHep destek tam destek. Sonuna kadar arkasındayız Rijkaard ve ekibinin.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiİster UEFA'da,İster Lig'te havlu atsın. Sonuna kadar destekliyorum!
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiFrank Rijkaard ve tüm teknik heyete güvenim sonsuz.Kontratı süresince 'istifa' kelimesini ağzıma almayacagım buda imzam olsun ! =)
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiRijkaard bizim Ferguson'umuz olsun. Ekibiyle beraber en az 15 yıl kalsın.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiPilavdan dönenin kaşığı kırılsın. Takım ligi 15. ci bile bitirse destekcisiyim.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiSkibbeye de destek verdim Büyük Kaptan Bülen Korkmaz'a da.

Hepsinin başarılı olacağına inandım.Şimdi takımın başında hayal bile edilemeyecek biri var ve ona destek vermek bile bir taraftar için büyük bir onurdur. Hele ki onun ağızından Galatasaray'a gelmek büyük bir onurdur lafını duymak bile destek vermek için yeterlidir.Onu bu takımın başında görmek beni nasıl gururlandırıyorsa ona destek vermekte benim için büyük bir onurdur ve çoğu taraftarın erişemediği bir onurdur bu.Galatasaray'lılığın verdiği büyük onura bu da eklenince tadından geçilmeyecek bir zevke ve gurura dönüşüyor.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiDestekliyorum.En basindan beri bunu da belli etmek icin elimden geldigi kadar topic acarak gostermeye calisiyorum.Calisacagim.Bir TD de ilk defa bu kadar gururlanarak ve inancla destekliyorum.Belki de bunun nedeni yaninda duran Neeskens ve Pujol.
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğişuan Ntvspordaki ezikler Rijkaardın çok iyi bir teknik direktör olmadıgını savunuyorlar Keıtayıda yerden yere vuruyorlar onlara sorsak Daum ve Mehmet Topuz süperdir.Şerefsiz satılmış medya
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiİster UEFA'da,İster Lig'te havlu atsın sezon ortasinda yada sezon sonu Rijkaardin takimdan ayrilmasina karsiyim!
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiKontratı boyunca Sınırsız destek Sonsuz kredi Rijkaard ile Bank Asyaya dahi düşsek yinede destekliyorum
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiRijkaard la omur boyu sozlesme yapilsin .... ;)
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğiRijkaard a hem cok güveniyorum,hemde istifa edene,yada kovulana kadar destekliyorum.

Hayatimda Derwall den sonra ilk defa böyle bir teknik adamla calisacagimiz icinde gurur duyuyorum.Vizyonsa vizyon,imaj ise imaj,kariyerse kariyer hepsi fazlasiyla Rijkaard da var.O bizi birakana kadar,insallah bizde onu birakmayiz,kovmayiz.

Bu takim en dar kadroyla bile rekor kirarak sampiyon olduysa(Gerets ile) suan mevcut kadro ve Rijkaard faktörü ile bu yil ve önümüzdeki yillarda cok sey bekliyorum,istiyorum...

S&S
 
Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiğişuan Ntvspordaki ezikler Rijkaardın çok iyi bir teknik direktör olmadıgını savunuyorlar Keıtayıda yerden yere vuruyorlar onlara sorsak Daum ve Mehmet Topuz süperdir.Şerefsiz satılmış medyaHocam gel burada tartisiyoruz bunu oradaki adamin biri neler dedi oyle ahh bir adini ogrensem..Link!
 
Üst Alt