Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca destek için imza topluyoruz

Cevap: Rijkaard 'a sınırsız güven ve kontratı boyunca sınırsız destek topiği

Medyanın her türlü pislik oyunlarına karşı hocamızı desteklemeliyiz arkadaşlar. Gerekirse kendi yönetimimizi bile karşımıza almalıyız. Rijkaard için değer. Kesinlikle istifa etmemeli. İstifa durumu olursa hocamıza büyük çapta destek olmalıyız. İstifa ettirmemeliyiz kısacası..

Medyanın her türlü pislik oyunlarına karşı hocamızı desteklemeliyiz arkadaşlar. Gerekirse kendi yönetimimizi bile karşımıza almalıyız. Rijkaard için değer. Kesinlikle istifa etmemeli. İstifa durumu olursa hocamıza büyük çapta destek olmalıyız. İstifa ettirmemeliyiz kısacası..

Rijkaard giderse Sayin Baskan Adnan da gider, yani istifaya falan izin vermez...

Sabrım hepinizden daha fazladır, istikrarın başarıyı getireceğine inanırım, Skibbenin de Geretsinde Lucescununda Bülentin de gönderilmesine karşıydım..

Her ne kadar Rijkardın getirilmesini desteklemesemde, ona verilen yıllık 4milyona her sene 1 transfer yapardık gibi düşünsemde, Rijkaard geldikten sonra desteklemekten başka çarem kalmaz..

Elbette güveniyorum, destekliyorum Rijkaardı ama kesinlikle sınırsız bir güvenim yoktur kendisine, sadece kariyerinden dolayı sınırsız güven besleyemem birine, hele bi çıksın er meydanına görelim neymiş ne değilmiş..

Şaka gibi yaa.Parçaları birleştir herşey ortada aslında

Türk ve Arap toplumu her alanda gelişemiyor bazen yerinde sayıyor bazen geri gidiyor bazen gavur dedikleri adamlardan hazır alıp insanlarına sanki kendileri icat etmiş gibi sunuyolar.

Futbol örneğinde ise zaten kötü durumdayız.Kolay kolay gelmicek adamlar geliyo (Del Bosque Luis Aragones vb.) onları lekeleyip yollamak için neler yapıyolar.Çok ilginç.Dünyanın hiç bir yerinde fb gs bjk çekişmesi gibi yaşanmıyo.Derby yokmu alası var ama derby sadece yöneticileri ve taraftarları rakip takıma zarar vermıyo sanırım bunun adı profesyonellık.Bizler konser basıp insanları tehdit eden mahluklarız.Sokak ortasında kızlara laf attı dıye adamı olduresıye doverız.Bız emeklıye 10 tl zamdan sonra sessız kalıp sankı hıc bırzaman emeklı olmıcakmıs gıbı davranıp yarını deıl sadece bugunu dusunuruz.Sokaga cıktıgımızda denk gelsede bugun de farklı bı hatunla geceyı gecırsem derız.Neyız bız???

Bu sene şampiyon olamasak da kendisini ispatlamış Rijkaard gönderilmesin.

Henüz 29 mesaj yazılmış ama umarım büyük çoğunluk bizim gibi düşünüyordur ve arka arkaya mağlubiyetler alırsak bu düşünceler değişmez.

Yalnız şu düşünceye bir açıklık getirmek istiyorum.Türkiye'ye büyük teknikdirektörler gelmiş ve hepsi başarısız olup kovulmuşmuş,Rijkaard'da başarılı olamazmış.Löwler,Aragonesler,Hidinkler,Delboskiler vs. Galatasaray'a gelmediler.Eğer bu isimlerden biri Galatasaray'a gelseydi başarılı olurdu,çünkü bunun örneği var DERWALL.Adım gibi eminim büyük üstad Fener'e ya da Beşiktaş'a gitseydi kovulurdu.Bizimse Avrupa piyasasında başarılı olan kovduğumuz tek isim var o da LUCESCU,ne tesadüf ki Canaydın dönemine denk geliyor...

Sonuna kadar arkasındayım ve desteklemeye de her zaman devam edeceğim.

Hep destek Tam destek ;)

Tamam sonuna kadar destekliyoruz ama şu malum taraftarın sloganını kullanmasak.

Ben de her zaman arkasındayım Rijkaard ve arkadaşlarının. Büyük bir futbol devriminin arifesindeyiz, inşallah bu atılımın meyvelerini görmek de nasip olur.

Seneye ligi 5.bitiremesek bile arkandayiz insallah ust uste maglubiyet alirsak Rijkaard istifa diye bagirmaz kendini bilmez taraftarlar.

Sezon sonu ilk 10'un içinde olduğu müddetçe Rijkaard ve yardımcıları hakkında tek kötü ifade kullanmayacağıma söz veriyorum :D

Bu sene hiçbir hedefe ulaşamasak bile her zaman feneve bile yenilse destekçisiyim sonuna kadar ve bu mesajımda ileride aleyhime delil olarak da kullanılabilir.

Tamam sonuna kadar destekliyoruz ama şu malum taraftarın sloganını kullanmasak.

Ben de her zaman arkasındayım Rijkaard ve arkadaşlarının. Büyük bir futbol devriminin arifesindeyiz, inşallah bu atılımın meyvelerini görmek de nasip olur.

Aslında o malum taraftara gönderme yaptım ama anlatamadım heralde.(Geçen sene Aragonese yaptıkları...)

şahsen ben Aragonesi beğeniyordum ayrıca

neyse konu dağılmasın sadece açıklama yapma ihtiyacı hissettim

iyisiyle kötüsüyle kabulümdür.

eğer başarısız olacaksak da varsın Rijkaard ve ekibiyle olsun..

Destekliyorum..

Üst Alt