Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz''

Rijkaard'ın, ilk 11'inin banko ismi gurbetçi futbolcu için 'yetersiz' dediği öğrenildi. Yöneticiler şaşırdı, Barış ise şokta.

G.Saray'da kendisini transfer eden Kalli dahil, Skibbe ve Bülent Korkmaz'ın ilk 11'de hep banko oynattığı Barış Özbek, Rijkaard'ın gözüne giremedi! Hollandalı hocanın, şu ana kadar yapılan çalışmaları baz alarak gurbetçi oyuncu için 'yetersiz' raporu verdiği ortaya çıktı. HIRSLI ve mücadeleci futboluyla hiçbir hocanın vazgeçemediği Barış için Rijkaard'ın

olumsuz

Fotomaç

Cevap: Rijkaard: ''Barış Özbek Yetersiz''

Rijkaard'ın, ilk 11'inin banko ismi gurbetçi futbolcu için 'yetersiz' dediği öğrenildi. Yöneticiler şaşırdı, Barış ise şokta.

G.Saray'da kendisini transfer eden Kalli dahil, Skibbe ve Bülent Korkmaz'ın ilk 11'de hep banko oynattığı Barış Özbek, Rijkaard'ın gözüne giremedi! Hollandalı hocanın, şu ana kadar yapılan çalışmaları baz alarak gurbetçi oyuncu için 'yetersiz' raporu verdiği ortaya çıktı. HIRSLI ve mücadeleci futboluyla hiçbir hocanın vazgeçemediği Barış için Rijkaard'ın

olumsuz

kaynak hangi basın organı acaba :confused:

ahahaha. çok doğru söylemiş. ama sallama haber galiba. kaynak yazmayı da öğrenemedik henüz.

Bence barış pas özürlüsü sadece deli danalar gibi koşuyor ve fizik gücü.

barış zaten galatasaray'da bir rotasyon oyuncusu olarak kalmalı.fotomaç ise yarına kendisine transfer haberi yapacak zemin hazırlıyor...

Yalan haber fakat bence Barış'ın gönderilmesi yanlış olur.En azından rotasyonda kullanılabilir ;)

2 metreye pas atamayan adam,Usain Bolt pres yapmayı bilse daha bile faydalı olur barıştan.

O derece :D

Barış'ı hemen takımdan yollamayın da evet topla oynama konusunda çok zayıf. Ama kendini geliştirebileceğini düşünüyorum.

Bana göre ilk 11'de asla oynayamaz. Fakat ilk 18 dışına atmanın gereği de yok.

barışı oynatacağımıza bi kere paraya kıyıp nuri şahin veya nuri şahin gibi bir topçu alsak keşke ama zor işte

Barış'ı hemen takımdan yollamayın da evet topla oynama konusunda çok zayıf. Ama kendini geliştirebileceğini düşünüyorum.

Bana göre ilk 11'de asla oynayamaz. Fakat ilk 18 dışına atmanın gereği de yok.

Katılıyorum.Kendini geliştirebilir,savrukluğunu başından atar,pas yüzdesini geliştirir ise 18de kalabilcek bir oyuncu barış.Haber elbetteki yalan ama barışıda bir kalemde silmemek ve yeni sistemde ona şans tanımak gereklidir.

Üst Alt