Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

Cevap: Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

Yaptığı bir şey yok.O gittiğinden beri 2 yıldır barcelona gelmiş geçmiş en iyi takım haline dönüştü.

O gelmeden önce sürünen Barcelona Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.Xavi,Messi,Guardiola vs. bile kabul ediyor yükselişin onunla başladığını.Sen onlardan daha mı iyi biliyorsun yoksa?:)Yaptığı birşey yokmuş,element uydurmaya pek meraklısın.

O gelmeden önce sürünen Barcelona Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.Xavi,Messi,Guardiola vs. bile kabul ediyor yükselişin onunla başladığını.Sen onlardan daha mı iyi biliyorsun yoksa?:)Yaptığı birşey yokmuş,element uydurmaya pek meraklısın.

Sürünen barcelona anun için henry,ronaldinho,zambrotta,larrson,deco,thuram gibi transferler yaptı.O kadroyla 6 senede 1 tane şampiyonlar ligi başarı falan değil.Ayrıldığı günden beri barca maç bile kaybetmiyor

Sürünen barcelona anun için henry,ronaldinho,zambrotta,larrson,deco,thuram gibi transferler yaptı.O kadroyla 6 senede 1 tane şampiyonlar ligi başarı falan değil.Ayrıldığı günden beri barca maç bile kaybetmiyor

Ya geç bu işleri.Ulan İniesta,Xavi gibi adamları kim adam etti.Xavi'nin ben Ali Sami Yen'e libero olarak çıktığı günleri hatırlarım.Messi'deki cevheri kim gördü babam mı? Bunu kabul et kardeşim Rijkaard gayet büyük bir teknik direktör.

deboer: messi adam olmaz dedim kac kez rijkaarda, salak gibi genc takim maclarini izlemeye goturuyordu beni

deoer: buyuk sicmisim

Ona bakarsan Servet de "Rijkaard oyunculara gerekli güveni vermiyordu" diyordu.

Yani Rijkaard'in o basarili dönemde Barcelona'nin basinda olmasi pek te önemli degil, yönetim zaten yaptigi transferlerle bir seyleri degistirmek istedigini belli etmis. Messi ve Xavi bugün baska bir hocayi da övüyor olabilirdi.

Ona bakarsan Servet de "Rijkaard oyunculara gerekli güveni vermiyordu" diyordu. Yani Rijkaard'in o basarili dönemde Barcelona'nin basinda olmasi pek te önemli degil, yönetim zaten yaptigi transferlerle bir seyleri degistirmek istedigini belli etmis. Yani Messi ve Xavi bugün baska bir hocayi da övüyor olabilirdi.

Kusura bakmada Servet'in dedikleriyle Xavi'nin dediklerini karşılaştırmam. Arada zeka farkı var.

Ona bakarsan Servet de "Rijkaard oyunculara gerekli güveni vermiyordu" diyordu.

Yani Rijkaard'in o basarili dönemde Barcelona'nin basinda olmasi pek te önemli degil, yönetim zaten yaptigi transferlerle bir seyleri degistirmek istedigini belli etmis. Messi ve Xavi bugün baska bir hocayi da övüyor olabilirdi.

Servet Skibbe'ye güvenmiyordu. Geç bu işleri Serhat.

Lampard,essien,ramireslede bir şey yapamaz.Tıpkı xavi,iniesta,deco,ronaldinholu kadroyla yapamadığı gibi(Son sezonu 38 maç 19 galibiyet 10 beraberlik 9 mağlubiyet)

Yaptığı bir şey yok.O gittiğinden beri 2 yıldır barcelona gelmiş geçmiş en iyi takım haline dönüştü.

SST'nin adamısın galiba.

19 10 9. Yemişin kafayı bu sayılarla.

Savunduğun fikirlerin hepsinin içi boş,dayanaksız.Sana diyorum ki Guardiola şu durumumuzda çok büyük payı vardır diyor Rijkaard için.Ötesi var mı?

Lampard,essien,ramireslede bir şey yapamaz.Tıpkı xavi,iniesta,deco,ronaldinholu kadroyla yapamadığı gibi(Son sezonu 38 maç 19 galibiyet 10 beraberlik 9 mağlubiyet)

Savunduğun fikirlerin hepsinin içi boş,dayanaksız.Sana diyorum ki Guardiola şu durumumuzda çok büyük payı vardır diyor Rijkaard için.Ötesi var mı?

Var, 19-10-9.

Ben diyorumki adama Xavi gibi ön libero olarak futbola başlamış adamı bugünkü seviyesine getiren,Inıesta portakalda vitamin iken ona güvenen, Messi gibi bir cevheri keşfeden ve Victor Valdes ilk zamanlarında Ufuk Ceylan vari performanslar sergilerken inatlan arkasında duran ve o takımın iskeletini oluşturan adam kimdir ? Bana açıklayın.Sizin sopalarla kovaladığınız adam.O adam bugün gene başarıyı yakalar başka klüpte siz gene göbeğinizi kaşıya kaşıya kendi pisliğinizde boğulursunuz.

Ben diyorumki adama Xavi gibi ön libero olarak futbola başlamış adamı bugünkü seviyesine getiren,Inıesta portakalda vitamin iken ona güvenen, Messi gibi bir cevheri keşfeden ve Victor Valdes ilk zamanlarında Ufuk Ceylan vari performanslar sergilerken inatlan arkasında duran ve o takımın iskeletini oluşturan adam kimdir ? Bana açıklayın.Sizin sopalarla kovaladığınız adam.O adam bugün gene başarıyı yakalar başka klüpte siz gene göbeğinizi kaşıya kaşıya kendi pisliğinizde boğulursunuz.

Chelsea'ya gidip şampiyon olsun burdaki karşıt adamların %95 i kıvırmaya başlar. ben demiştim hesabı :)

Çelsi'de abrahamovic vardı, para ile şampiyon yaptı, ben de şampiyon yaparım diye söylenmeye başlayacaklardır.

Bize de magnific talent-ül Mustafa Sarp majestelerini kazandirdi. Sagolsun 10 maçin 9'unda 90 dakika forma sansi verdi ve takima çok güzel monte etti. Hagi ve Bülent Ünder bile kesemiyor, o derece yani.

Hocaliktan az çok çakan biri Sarp ve Xavi arasindaki yetersizligi farkederdi herhalde. Bu yüzden gelip yok Messi oynatti, yok, Xavi'yi oynatti yok sunu ortaya çikardi gibi laflar atmayin ortaya.

Bize de magnific talent-ül Mustafa Sarp majestelerini kazandirdi. Sagolsun 10 maçin 9'unda 90 dakika forma sansi verdi ve takima çok güzel monte etti. Hagi ve Bülent Ünder bile kesemiyor, o derece yani.

Hocaliktan az çok çakan biri Sarp ve Xavi arasindaki yetersizligi farkederdi herhalde. Bu yüzden gelip yok Messi oynatti, yok, Xavi'yi oynatti yok sunu ortaya çikardi gibi laflar atmayin ortaya.

Sarp denen adam için Bülent Korkmaz'ı suçlayacaksın. Eğer sen adam gelmeden transfer yapıp onu çaresizliğe itersen olacağı budur.Mehmet Topal bugün Rijkaard istihbaratı ile gittiğini kaç kere söylüyor Valencia'ya. Sizin gibiler önemsizleştirdikçe önemi daha da artacaktır.

Sarp ve Servet konularinda hak paylari gordum dostlar. Ayrica 19-10-9 sayilarina degil Rijkaard'in futbolcularla arasinin bozulmasina ve o sayilarin bu anlasmazligin sonucu olduguna yogunlasin.

SELAMETLE:=)

Messiyi keşfetmiş.Keşfedilecek nesi var adam 2004 dünya gençler şampiyonasının en iyi oyuncusu seçildi zaten

Messiyi keşfetmiş.Keşfedilecek nesi var adam 2004 dünya gençler şampiyonasının en iyi oyuncusu seçildi zaten

Yahu Barcelona'yi teknik direktôrsüz biraksan Messi yine bir sekilde çikar takir takir oynardi. Rijkaard adam olsaydi burada yeni bir yetenek çikarirdi. Xavi-Messi'yi çikarmis diye övülen adam gelmis takimimda Sarp-Baris'i kesmiyor, kimse hikaye anlatmasin.

Üst Alt