Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

Cevap: Rijkaard: "Chelsea'nin aradigi adam benim"

"Galatasaray buyuk takimdi ama yanlis zamanda yanlis takima geldim."

Rijkaard

yok canım... bence del bosque, hiddink ve löw gibi silinip gider... bizden kovulup da sonradan başarılı olmuş kim var ki ???!?!?!?!!?

Türkiye liginde oluşturulabilecek en iyi yabancı kombinasyonu kendisine verildi. Ama o ısrarla o yabancıların çevresinde Ayhan Akman ve Mustafa Sarp'a şans verdi. Benim elimde ki yerlilerden bir şey olmaz diye birilerine diyemedi. Hadi varsayalım demiştirde biz bilmiyoruz. Adam ısrarla onları oynattı madem iyilerini almıyorsunuz bende gençlerle oynarım diyemedi. Serdar Eyilik'i bile iki maç oynattı, sonra şans vermedi. Yanlış zamanda yanlış insanı getirdik. Chelsea ise öyle bir hataya düşmez. Rijkaard'ın Barcelona seviyesinde bir takımı çalıştırması artık çok zor. Yani bir daha Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finallerinde Rijkaard'ın yönettiği herhangi bir takımı göremeyiz. He yarın öbür gün Chelsea çıkar gel seninle çalışacağız derse; Ronaldinho, Eto'o, Deco, Xavi gibi 4-3-2-1'de şov yapacak üst düzey oyuncularda verilirse eline anca böyle takımlarda olur. Uzun lafın kısası Shaktar'ın başında Lucescu deil Rijkaard olsa Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde başka bir takımı izlerdik. Bence iyi bir teknik direktör değil ama tam bir beyefendiydi orası ayrı mesele.

Linke tıklayınca açılan videoda ilk resimdeki yaratık ne lan öyle

Seni seviyoruz Rijkaard...Sorun taraftarda değil..Nereden anlıyorsunuz dersen..Ee kardeşim bu taraftar yollanan Terimî seviyor , Lucescu'yu seviyor , Gerets'i seviyor , Rijkaard'ı seviyor...Şimdi siz söyleyin sorun nerede?

Üst Alt