Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?


Evet arkadaşlar,şuan hiç istemediğimiz bir kaos ortamındayız ve bu anket ile ciddi bir çoğunluk sağlayıp yönetime gönderilmek üzere bir mesaj vermek istiyoruz..herkezin katılması dileği ile..
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard kalsın.. Yönetim gitmesin! Defolsun!!!
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınGitsin arkadaş.Kötü hoca olduğundan değil.Belli artık bu iş olmayacak Rijkaard'la.Takımı sabote eden adamlar var bundan artık emin oldum.Rijkaard olduğu sürece böyle devam edecek.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard hiçbir şekilde yönetim ve futbolculardan önce gitmemeli.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınHep beraber gitsinler ama ilk adım Rijkaard'ın gitmesi
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınBu anket; "Yönetim gitsin mi kalsın mı?" şeklinde değiştirilebilir mi?
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınSkibbe'nin yollanmasına da karşıydım buna da karşıyım.Bir sefer de gerçek sorumlular gitsin.Birşeyler değişmeli artık bu ülkede.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınYönetime göndereceğimiz tek mesaj istifa edin olmalı,kongreye gidin olmalı.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınKararsızım.Bu maçtan öncesine kadar Rjikaard'cıydım.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınFrank Rjkaard Kalmalı ! ! !.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa Kalsın''Daha çok çalışmalıyız'' dan,''önümüzdeki maçlara bakacağız''a.Döngülere,klasiklere devam.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınÖnce yönetim gitsin.. Sonra Rijkaard'a tam ve sınırsız yetki verilsin.. 6 ay sonra da bu anketi yeniden yapalım...
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard gitmeli yönetim ondan önce gitmeli kulubu ve takımı yoneten herkes suçlu Rijkaardda takımdan en sorumlu kişi olarak gitmesi gerekir.

Gitmemesi gerekir diyenin bir nedeni olması lazım.BEnim gitmesi için nedenim cok 1.5 yıldır amator kume takımı gibi oynamamız Galatasaray formasına yakışmayan şekilde bir takımı izlemek zorunda bırakılmamız en başlıca nedenler..
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard kalsın. Takımı sabote edenler kadro dışı bırakılsın.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard ile alakası hiç bu kötü gidişin. Yönetimde ki zırtapozlarla alakalı herşey. Söyledikleri herşey tutarsız ve yalan dolu! Siz nasıl kabulleniyorsunuz böyle bir yönetimi? Eğer ilk Rijkaard giderse bu yalancılar yine başımızda kalacaktır!
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınDurduğu hata 2 yılda hiçbirşey veremedi takıma hemen gitsin Gitsede kendine bir kulüp bulacağını sanmıyorum.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard ile alakası hiç bu kötü gidişin. Yönetimde ki zırtapozlarla alakalı herşey. Söyledikleri herşey tutarsız ve yalan dolu! Siz nasıl kabulleniyorsunuz böyle bir yönetimi? Eğer ilk Rijkaard giderse bu yalancılar yine başımızda kalacaktır!Tabiki yonetimde suclu.Ama bazı seyler ve takım Rijkaardla alakalı Rijkaardın gitmesi bizim hayrımıza olacaktır.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınRijkaard ile alakası hiç bu kötü gidişin. Yönetimde ki zırtapozlarla alakalı herşey. Söyledikleri herşey tutarsız ve yalan dolu! Siz nasıl kabulleniyorsunuz böyle bir yönetimi? Eğer ilk Rijkaard giderse bu yalancılar yine başımızda kalacaktır!Aynen, yıllardır yönetimin bizi kandırdığını hala anlayamadı mı bu taraftar? Polat Tv'ye çıkıp konuştuğunda hala ona inanan insanlar oldukça bize her şey müstahak.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınAyhan, Sarp ve Barış gibi adamların olmadığı,, Adnan Sezgin yerine de ileri görüşlü, akıllı bir yöneticiyle hala düzlüğe çıkabilirz diyorum ben. Polat'ın Sezgin ısrarı öldürüyor beni.
 
Cevap: Tüm Forumun Katılıp Yönetime İletmesi Gereken Bir Anket: Gitsinmi yoksa KalsınGitsin. Sistemini uygulayabileceği bir takımda görev yapsın(alan olursa)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt