Rijkaard gitsin mi, kalsın mı? - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

Cevap: Rijkaard gitsin mi, kalsın mı?

bnce rjkaard galatasarayı harcadı rjkaard iyi bir teknik direktör değil fatih terim rjkaarddan 10 kat daha iyi bir teknik direktör barcayı sokaktaki çocuğa versen oda şampiyon yapardı çünkü barca zaten sistem takımıydı önemli olan galatasarayda o sistemi işletmek önemli olan cihanla orhan akla tomasla saiodayla 83 puan toplamak hıncal uluçla dalga geçiyordum ama adam haklı rjkaard hoca filan değil iyi futbolcu olabilir ama iyi teknik direktör asla değil bana barca dışında bir tane takımda başarılı olduğunu söyleyin size hak veriyim . yönetimede suç bulup durmayın bundan 5 sene önce bu takımda inamotolar cihanlar orhan aklar oynuyordu fener kadro değeri olarak bizi katlıyordu bir zamanlar yönetim bu yoklukta 2 yıldır elinden geleni yapıyor hoca oynatmazsa canayı elanoyu yönetimin suçu ne ..?

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Cm 03-04 den beri bu işin icindeyim almadıgım genc yetenek kazanmadıgım turnuva kalmadı ben adayım ssk+yol+yemek+bayram noel zar zurt tatilleri cüzzi bir miktar olan asgeri ücretle olur bu iş

hikmet karaman düşünülüyormuş diye dedikodular çıktı medyada ama karaman ismi bana günü kurtarmak adına ortaya atılmış bir teknik adam olarak gözüme çarptı,yönetim hata yapar karamanı getirirse.Biz kukla teknik adam istemiyoruz...

mümkünse türkiyeye tatile bile gelmesin.tazminat için yapmadığı kalmadı.illa tekme yiyerek gitmek istiyor.gururluysan onurluysan ve kovulucağını biliyorsan bas istifanı al biletini git.

mümkünse türkiyeye tatile bile gelmesin.tazminat için yapmadığı kalmadı.illa tekme yiyerek gitmek istiyor.gururluysan onurluysan ve kovulucağını biliyorsan bas istifanı al biletini git.

teknik direktörümüz hakkında konuşurken üslubuna dikkat edersen sevinirim. bu tür yorumlar rahatsız edici.

Cevap: Rijkaard gönderildiği taktirde kim gelmeli ?

Benim adayim MON. Cok zor olsa da onu getirmek için herseyi denemeliyiz. Olmuyorsa sirp teknik adam getirmeliyiz. Ismi fazla duyulmamis fakat çok kaliteli sirp hocalar var. Bunlardan biri Gana milli takiminin hocasi Milovan Rajevac.

Üst Alt