Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.."

Cevap: Rijkaard: "Kadro yetersiz ama bu kadarı da fazla!.."

abi haklısın ama elinde ki nonda yı yollayıp avrupada oynayamayacak jo yu aldırtan da bu rijkaard değil miydi..

Nonda son macta taraftarlar tarafindan protesto edilmedi mi ?? Nonda ölmüstü, yürüyecek hali bile yoktu. Biz bu adami göndermeyip de ne yapacaktik ??

abi adam en azından gol atıyodu 91 maçta 40 a yakın gol atmış.bende bayılmıyodum o zamanlar bir baros diyildi hiçbir zaman kabul ama jo danda iyiydi yani,en azından ueafada oynayacaktı.

Nonda'nın durumunu bilmiyorsunuz hepiniz. Nonda antrenmanlara çıkamıyordu dizindeki sakatlık yüzünden. 3-4 gün buz tedavisi ile zar zor maça yetişiyordu. Çok iyi dediğiniz Nonda'yı niye kimse almadı biz bırakınca ?

Nonda'nın durumunu bilmiyorsunuz hepiniz. Nonda antrenmanlara çıkamıyordu dizindeki sakatlık yüzünden. 3-4 gün buz tedavisi ile zar zor maça yetişiyordu. Çok iyi dediğiniz Nonda'yı niye kimse almadı biz bırakınca ?

evet aynen çok doğru söylüyorsun.hatta hakan şükür ya da başka bir futbolcu dizinde ki morluktan mı ne bahsetmişti.zaten benim amacım nonda kalsını savunmak değildi.nondayı yolluyorsan avrupada oynatabileceğin bir forvet alması aldırması gerektiğini söyledim beyler.sakin :)

Kendimi düzelteyim...

Ne yaptığını bilen, kendine 10 yıllık planlar yapmış, baştan sona doğru yapılanmış, görev tanımlarının doru yapıldığı, başarı derecelendirme sisteminin olduğu, hedefi olan, alt yapı ve transfer sistemini bu hedef doğrultusunda şekillendirmiş bir dev klüpte (örn: Arsenal, Barcelona) Frank Rijkard'ın sadece sistem ve dizilişle ilgilendiği durumda başarılı olma durumu var. Dip not: Süper ligde de bir çok TD bu koşullarda başarılı olur , en azından şansı artar o ayrı bir konu..

Çok merak ediyorum bu adamın bir sonraki durağı neresi olacak... Chelsea mi? Arsenal? yok onlar zaten 4-3-3 ün kralını oynuyorlar.. Liverpool yerlerde sürünüyordu neden olmadı acaba.. hmm.. Real Madrid Barca'ya kaptırırsa kupaları Morinho'nun yerine alırlar mı sistem ayaklarına... Ya Milan? eski kaptanları onların.. orası da olmaz, liglerinde zaten liderler.. Tottenham'a elenirlerse CL de olmaz mı? en azından Ajax olamaz mı... CL elendiler, ligde de PSV ve Twente'nin gerisindeler..

Ya bu dam niye boşta hala gerçekten?!!! Bizim foruma bakarsan havada kapılması gerekirdi gibi duruyor..

senin biraz bilgin olsa bu konuda bu cevabi bile yazmazdin

riijkaard bu sezon baska bir takim calistirirsa galatasaraydan tazminatini alamiyacak

Avrupa da her klüp böyle mi yapılanmış diye sorarım o zaman

Kendimi düzelteyim...

Ne yaptığını bilen, kendine 10 yıllık planlar yapmış, baştan sona doğru yapılanmış, görev tanımlarının doru yapıldığı, başarı derecelendirme sisteminin olduğu, hedefi olan, alt yapı ve transfer sistemini bu hedef doğrultusunda şekillendirmiş bir dev klüpte (örn: Arsenal, Barcelona) Frank Rijkard'ın sadece sistem ve dizilişle ilgilendiği durumda başarılı olma durumu var. Dip not: Süper ligde de bir çok TD bu koşullarda başarılı olur , en azından şansı artar o ayrı bir konu..

https://www.gscimbom.com/forum/ispa...istiririm___-tabi_-tabi___-klasik-futbol.html

Tabi anlayana.

nonda futbolu birakti:)

bizde kalsaydi diyenlermi var?

ciddimisiniz?

rijkaard oncesi barcelonanin

durumuna bir bakin ama utanmayin yazin buraya

Sadece futbolda olmuyor bu, ben mesela bir önceki calistigim yerde ciktigim da, 1 sene ayni branstta calisamama durumu olmustu.(cokta merakli degildim zaten :D)

Esas sen anlamamışsın yazdıklarımı. Daha açık yazayım o zaman: FR sadece sağlıklı yapılanmış bir klüpte ve sadece teknik konularla ilgilendiği durumda başarılı olur diyorum. Bu bir FR aşşağılaması değil özünde. Tabi anlayana.

Sen önce Rijkaard'i getiriyorsun buraya, sonrada eline malzeme vermiyorsun. Sonrada adami kovup arkasindan futbol cahili diyorsun. Bunun saglikli bir yapilanma olmadigi zaten ortada. Biz Mourinho'yu bile getirsek burda eminim ona bile futbol cahili diyen cikar.

Sen önce Rijkaard'i getiriyorsun buraya, sonrada eline malzeme vermiyorsun. Sonrada adami kovup arkasindan futbol cahili diyorsun. Bunun saglikli bir yapilanma olmadigi zaten ortada. Biz Mourinho'yu bile getirsek burda eminim ona bile futbol cahili diyen cikar.

Senle anlaşacak gibiyiz Necati ama biryerlerde ayrılıyoruz.

1-) FR den önce yapılandın sonra FR yi getirdin işin teorisini ona bıraktın.. Başarı şansı: %99...OK (burada anlaşıyoruz senle)

2-) FR den önce yapılanmadın sonra FR yi getirdin: Herşeyi ona bıraktın, o da doğru yapılanma konusunda adımlar attı... Başarı şansı: Unknown... (bu konuda yeterli delil yok)

3-) FR den önce yapılanmadın sonra FR yi getirdin: Herşeyi ona bırakmadın, o da sessiz sedasız birşeyler yapmaya çalıştı... Başarı şansı: 0%.. (Bu konuda da senle anlaşıyoruz çünkü zaten bu durum kanıtlanmış durumda)

Şimdi gelelim açıkta kalan durumlara. Burda da anlaşırız umuyorum:

-Eğer FR nin bir ismi var ve GS ye gelmişsse 3. madde yi hiç bir zaman kabul etmemeliydi.

-Eğer 2. maddeki durum olsaydı ben şahsen FR sonuna kadar arkasında olurdum. En az 5 yıl laf söyletmezdim. Sonunda da sonuçlarına bakardım ki bugünkü durumdan daha iyi olacağımız kesin olurdu.

-3. madde ki pozisyon için FR son adrestir.

Üst Alt