Rijkaard kalmalı mı gitmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard kalmalı mı gitmeli mi?

Heralde şuan en çok tartışılan kutupları en fazla olan konu bu,forumda fazlalığın görüşü acaba ne?Bence kesinlikle kalmalı.

Cevap: Rijkaard kalmalı mı gitmeli mi?

Taraftar değil biz yönetiyoruz !! denen bi gecede başarıdan da geçtim insanlığa, faydalı olayım uğraşına bakıyorum ve bende Rijkaard kalmalı diyorum..

tüm spor programlarına da baktım kısım kısım , hepsinde taraftarın rijkaard'a büyük tepkisinin olduğunu söylüyorlar.

adamlar resmen olmayan şeylerle altını kazıyolar rijkaard'ın.. bizimde duyurmamız lazım artık sesimizi , yönetim kurtuluş olarak rijkaard'ı göndermeyi görmemeli..

Bir yanda en ufak bir başarısızlıkta ''İstifayı düşünüyor musunuz ?'' diyen fener medyası, diğer yanda yönetim ! Şu i......e inat kalsın, .öt etsin şunları diyorum ama yönetimin bu kafa yapısıyla çok yazık olacak Rijkaard'a. Zaten eğer Rijkaard'ın tepesi atarsa yerine gelecek kişiler listesi bile yapılmıştır. En başta Hagi olmak üzere, Fatih Terim, Lucescu ve bir nebzede olsa Abdullah Avcı gibi hocalardan birini getirerek taraftarın tepkisini en aza indirgemeyi düşünüyorlardır büyük ihtimalle şu an. Belkide uzun zamandır ? Kim bilir ?

Rijkaard ın ismi "Mehmet" olsa 5 bin kere kovulmuştu. Ağır tazminatı ve ismi nedeni ile kimse ses çıkramıyor. Ama adam takımı bitirdi rezil etti. Hala çıkıp destek veriyorlar. Geçen sene eline TAŞ gibi kadro verdiler ne yaptı REZİL etti. Bu sene ise küme düşürür GS yi.

bence gitmeli..çünkü adam kafasında bir sistem belirlemiş ben o sistemin dışına çıkmam diyor başka birşey demiyor..yaratıcılık yada rakibe göre diziliş ve kadro yapabilmeli bence..ali turan napıyo sağbekte Allah aşkına..elinde milli takımın stoperleri var gökhan zan ile serveti göbeğe alcan..neilli sağa çekecen inanın ali turandan bin kat daha iyidir neill ama dediğim gibi farklı şeyler yapmıyor rıjkaard..

Kalması lazım, ama giderse üzülmem. Şu an takımın başına herhangi birini getirsek takım bundan kötü olamaz.

Rijkaard ın ismi "Mehmet" olsa 5 bin kere kovulmuştu. Ağır tazminatı ve ismi nedeni ile kimse ses çıkramıyor. Ama adam takımı bitirdi rezil etti. Hala çıkıp destek veriyorlar. Geçen sene eline TAŞ gibi kadro verdiler ne yaptı REZİL etti. Bu sene ise küme düşürür GS yi.

rijkaard ın ismi mehmet değil işte onu anlatamıyoruz size;),rijkaard bu,sokaktaki adamla karıştırıyosunuz.

Yönetim gidicek hocaya sorucak var mısın yok musun diye.

taraftar dedi diye bir hoca kalmamalı yada kalmalı.

Kesinlikle kalmalı. Bunun sorumlusu Teknik Direktör değildir. Hala tek sorumlu Rijkaard demeyin.

bence gitmeli..çünkü adam kafasında bir sistem belirlemiş ben o sistemin dışına çıkmam diyor başka birşey demiyor..yaratıcılık yada rakibe göre diziliş ve kadro yapabilmeli bence..ali turan napıyo sağbekte Allah aşkına..elinde milli takımın stoperleri var gökhan zan ile serveti göbeğe alcan..neilli sağa çekecen inanın ali turandan bin kat daha iyidir neill ama dediğim gibi farklı şeyler yapmıyor rıjkaard..

Neil'i sağa çekersen göbekten yardırırlar.

Zaten bu sene kadromuz harika, adam yedek klübesine baktığında alacak adamı yok ya. Sonra yorumcular hemen saldırsın, Rijkaard neden değişiklik yapmadı..

Gitmesini isteyen adam akıllı bir kitle yok zaten.

Basına ayak uydurmaya calısan, basının oyununa gelen bir kitle var.

Kalmalı.

Gidecekse, Gerets gelmeli.

Ne gitsin ne kalsın, ortada dursun, tarafsızlığını ilan etsin, efendi olsun, ciğerimi yesin,dünya evine girip girip çıkmasın,Atlantik'i yüzrek geçsin, nefes almasın, fotosentez yapsın, tabağındakileri bitirmeden masadan kalkmasın,uyusun da büyüsün vs...

Rijkaard kalmalı tek suçsuz o çünkü eğer gönderirlersede üzülmem en başarısız dönemimizi yaşıyoruz ama bu başarısızlıkta tek suçsuz o

Bilinçsiz destek, destek değildir! Rijkaard'la olmuyor, olmayacak...

bu maç bazı gerçekleri net ortaya koydu..ve herşeyde hayır vardır söylemine hak vererek bu akşamki maçın bize getirisi ikinci bir 6-0 rezaleti yaşamaktan kurtulacağız bu maç sayesinde.(kimse kuş muş demesin hayat=GSARAY diyecek kadar GSARAYLIYIM..)

gerçekten 2.fatih terim döneminden beri bu kadar kötü olmadık hiç..

yönetim baş suçlu kabul ama kendini dokunulmaz ve hep hatasız gören bir teknik heyet var başımızda..

sadece şu görüntü rijkardın gitmesine sevindirsin üzülecekleri bile:

rakip 10 kişi kaldı alinin gözleri gözükmüyor nerdeyse fileden aldığı 3 topu rakibe attı ve frank rijkard tam 9 dk sonra oyundan aldı aliyi..9 dk 10 kişi oynadık gerçekten..inanamadım.rijkardın psikolojisi yerinde değil vs diyebilirsiniz ama savunmayın lütfen fazlaca..

defansa adam istedim almadılar demek bahane olamaz.servet folloş olmuş kendine güven 0 takıma zararı yararından çok emreyi sattırmayacaksın gökhanı hazırlayacaksın aliyi deneyeceksin vs..çözüm üreteceksin..mazeret değil..

serkan kurtuluş bin defa iyi oynar sağda aliden ısrar neden hoca?

mustafa sarpı sürekli oynatıyor hoca.adam yokluğunda oynattığı ayhana tercih ediyor mustafayı biliyorsunuz.bu maçta farkları iyice görülmüştür..

ayhan 56 yaşına bile gelse sarptan hep daha iyi futbolcudur..bu iki futbolcu arasındaki tercihi rijkard sarp lehine yapıyorsa ben futbolu frank rijkardan daha iyi biliyorum evet..

rakip takımın takım elbiseli genç hocası golü yer yemez taktik değiştirdi bizim defansın ağır sakar adamlardan oluştuğunu hissettirip takımına umut aşıladı kenardan izlediniz..bir takımla hoca arasında böyle elektrik yoksa olay bitmiştir bence.

kurtuluşumuz hocanın gitmesidir..çok samimi söylüyorum..inad hüsranlara devam demektir.ardanın baltanın ve diğerlerinin psikolojileri bozulmuştur..bu takıma oyuncularla iletişimi iyi olan sistem diye diretmeyen eldeki kadroya göre taktik veren teknik adam şart olmuştur..

bilinçsiz destek, destek değildir..

frank rijkard bir devrimdi olmadı demek çok zor olmamalı taraftarlar için..

2.5 yıl sevgisiyle yaşadığım canım kanım herşeyim olan sevdiğim kız 2 ay sonra başkasıyla evlenecek ve ben hergün yüreğimde bir kozla uyanıyorken sabahlara "nasip değilmiş" deyip onu unutup başkasını sevme umudumu taşıyorsam hala

"rijkard güzel bir rüyaydı ama olmadı" demek çok zor olmamalı..

hayat bazı şeyleri hazmedebilme olayıdır biraz ve

GERÇEK;inandığın değil bildiğindir..

inandığın değil gördüğündür GERÇEK!

Üst Alt