Rijkaard Kanaltürk ekranlarında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard Kanaltürk ekranlarında

Cevap: Rijkaard Kanaltürk ekranlarında

Kanaltürk mail adresi falan veriyorsa burda geçin de iki çift lafta biz edelim onlara .Bu adamı biz taraftar olarak korumaya calıştıkca yönetim bu aklı kıt adamların programına cıkartmaya devam etsin!!

Kanaltürk mail adresi falan veriyorsa burda geçin de iki çift lafta biz edelim onlara .Bu adamı biz taraftar olarak korumaya calıştıkca yönetim bu aklı kıt adamların programına cıkartmaya devam etsin!!

Elano'da çıktı çok sivri cevaplar verdi. Rijkaard'da bir iki söylemiyle abuk subuk eleştirileri kesebilir. Bence bile bile çıkartıldı programa.

Yönetim böyle bir şeyi nasıl yapar inanamıyorum...Ne işi var hocamızın kanaltürkte! Sorulan sorular tam facia!

Gerçekten bu çok canımı sıktı benimde.Kanaltürk bize karşı en fazla yayın yapan kanalların başında geliyor.Zaten şu anda Rijkaard'ın yüzüne bakarsak Hoca'nın da sıkıntısı çok net belli.

rijkaarda bakın zoraki bitsede gitsem havalarında.

reha ve serhatta tam tersi moddalar.Asrın haberciliğini yapıyoruz ayaklarındalar :D

Adam geride kaldı diyor, hala üsteliyip soruyorlar. FB maçına 49486 kere döndüler. Gerçekten yazıklar olsun diyorum.

abi adam inanilmaz yaaa yemin ediyorum

adam diyorki keita takima ihanet etti diyor bunu cok alttan alamayiz hafif gecistiremiyoruz cok ama cok uyardik

oda insan hata yapar ama cok hafif gecerse bu olay ders alamaz oyuncu diyor

bir iki maca bakmayin diyor, kenarda oturunca tabiki bizde sahada ariyoruz ama onemli olan uzun vadedir diyor

uzun vade icin de yapilmasi gereken buydu diyor.

Üst Alt