Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Cevap: Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Bence Harry Kewell'ın 2 yarıyı birden kaldırabilecek potansiyeli olmadığından Aydın ile başlayıp ilerleyen dakikalarda Kewell'ı oyuna sokuyor.

Kewell daha iyi olduğu zaman Aydın 2. yarı girer diye düşünüyorum.

Hepmizden daha çok güveniyor demek ki Aydın'a ve her maç büyük bir yıldızın yerine oynatıyor onu.

Bizimde tek dileğimiz Rıjkaard'ın güveninin boşa çıkmamasıdır.

19_k.jpg

Aydın biraz daha pişecek.Birkaç ay sonra aydının performansı göz kamaştırabilir zira yavaş yavaş aydın güçlenmeye başlıyor.Maç eksiği zaten en büyük handikapıydı bunu reijkardın güveni ile üzerinden atmaya başladı.Reijkardda aydındaki cevheri görüyor ve onu nasıl kullanabileceği konusunda sürekli denemeler ediyor.Sağ kanatta görmeye alışdığımız aydın şimdi sol açık olarak oynaması tamamiyle reijkardın tatktiksel bir tecrübesi.Sağ ayaklı aydının ters kanatta verimli olması elbette reijkardın bir başarısıdır.Geçen sene değil sol açıkda aydını görmek sağ kanatta 10 dakika bile zor izliyorduk skibbe zamanında işte mantalite farkı.

Aydın daha iyi olacak sadece maç eksiği ve kondisyon olarak eksiği var ,bu gidişlede kısa zamanda kapatır bu arayı.

Ben zaten demiştim ama millet kaileye almadı çok pişman olacak o gün dalga geçenler.

Arda Serdar ozkan icin de benden iyi demisdi,o ardanin alcakgonullulugu,aydin belli bi kapasitesi olan ama asla ardanin yarisi kadar olamayacak bi oyuncu,

onun icin ne kewellin moralini bozmaya deger ne de bizi verem etmeye.

Arda Serdar ozkan icin de benden iyi demisdi,o ardanin alcakgonullulugu,aydin belli bi kapasitesi olan ama asla ardanin yarisi kadar olamayacak bi oyuncu,

Kimse Kewell'ı memnun etmek zorunda değil,esas olan Galatasaray'ın başarısı.

Abdullah Avcı bir programda aynen şöyle demişti :

2010 Dünya Kupası A Milli takımın Sol Kanadında Arda,Sağ kanadında Aydın Yılmaz

Başka birşey anlatamaz sanırım Aydın Yılmaz'ı...çok yetenekli çok

Fiziğini yavaş yavaş geliştiriyor. Daha iyi olacak. Aydın'a önyargıyla yaklaşmayalım. Bu şekilde çocuk iyi oynasa da kötü geliyor bize. Ben Rijkaard'ı tebrik ediyorum onu desteklediği için.

Bence Aydin'la Kewell rolleri degismeli, 70 ten sonra oyuna giren Aydin olmali. Gerci Elano takima adapte olduktan sonra -sakatlik olmadigi surece- ne Kewell'i ne de Aydin'i ilk 11de gorebilecez, rotasyonlar devam edermi bilemem.

Ciddi ciddi begendiniz mi Aydın'ı son macta?

Bakın, oyuncu randuman verdigi sürece kimse genc oyuncular üzerinde durulmasına ses cıkartmaz. Fakat Aydın gibi gerektiginden fazla sans bulmus ve hala randuman alınamamıs bir oyuncu icin bu kadar ısrar gereksiz. 20'lik Serdar Eylik cıktıgı her macta beni ve eminim bir cogunuzu mest etti, hele o son sakatlandıgı macta. Arda Hagi zamanında topu sürüsü, kestigi milimetrik ortalarla kendini zaten belli ediyodu. Emre Colak'ı yazmama bile gerek yok. Bunun gibi, olacak cocuk b*kundan belli olur misali bir sürü örnek varken bazılarınızın Aydın da ısrar etmesi sacmalık.

Simdi cogunuz Rijkaard'ın Aydın'dan birseyler cıkartmaya calıstıgını falan zannediyor :) Bence durum öyle degil. Rijkaard birilerinin iyi niyetli pozitif ısrarı sonucu son denemelerini yapıyor, yoksa Aydın kamp sonunda gönderilmisti. Bunun olasılıgını yakında görürüz zira.

Serdar > Kewell > ?

Şuana kadar ki yorumlarınız için teşekkür ederim.Yorumlarınızın devamını diliyorum.

Üst Alt