Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Genç futbolcumuz Aydın Yılmazın Rijkaard ın gelişinden sonra forma şansı bulması herkezi şaşırtı.Hiç kimse Aydın Yılmaz ın bu kadar süre almasını beklemiyordu.Gençlerin üzerinde durmasıyla bilinin hocamız futbolcularımızdan Aydın üzerinde daha fazla durdu.Senelerdir istikrarsız oyunu ne yaptığını bilmeyen tarzı saç baş yolduran oyunundan eser kalmadı ve iyi bir futbol sergilemeye başladı.Sizce rijkaard Aydın dan neler yarata bilir?Nasıl bir oyuncu çıkrabilir? Eksikleri neler?Son olarak sizce Rijkaard Aydının üzerinde bu kadar niye duruyor?

Düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler.

Cevap: Rijkaard ın Aydın üzerinde ısrarla durması.

Aydın iyi.

Gerçekten. Dikkatli bakın.

Aydın iyi.

Gerçekten.

Özellikle rakibin üzerimize geldiği maçlarda çok iş yapar Aydın.

Demek ki antremanda ışık veriyor Rijkaard'a. Henüz Rijkaard'ın verdiği kararın kesinlikle yanlış olduğunu söyleyebilecek kadar futbolu bilmiyoruz zaten. - Görkem yanlış anlama lafım sana değil- . Rijkaard bu. Işığı görsün yeter! :)

Aydın'ın çok eksik yönü var. Bana göre özellikle gol konusunda çok büyük eksikliği var. Ceza sahasına hiç girmiyor. O mevkide oynayan bir sezonda15 gole yaklaşması lazım. Aydın gol konusnda büyük sıkıntı çekiyor.

Aydin Yilmaz hakikaten cok cok buyuk bir yetenek. Sadece Rijkaard'a ihtiyaci vardi, o da artik bizde olduguna gore Aydin gereken gelismeyi gosterecektir ki oynadigi maclarda bunu gosteriyor. Aydin oynadikca daha iyi olacaktir.

Arda'nin bir sozu var: Aydin benden cok daha yetenekli diye. Aydin bu sezon kendine cok iyi bakarsa ve cok calisirsa, Arda'nin dedigine varabilir demim ama Arda'ya yaklasabilir ...

Rijkaard futboldan harbiden anlıyor.

Her zaman Aydın'ı destekler, gelsin isterdim düzenli forma şansı bulsun isterdim.

Rijkaard geldi Aydın'da daha bi başka oldu gerçekten.

Rijkaard neden ısrarla Aydın'ın üzerinde duruyor ? Çünkü biliyor ki Aydın büyük bi yetenek ve düzenli olarak oynarsa takıma iyice alışacak ve çok iyi olacak. Bile bile ısrarla oynatıyor ve üzerinde duruyor Rijkaard. Bence çok ta iyi yapıyor inşaallah bunların sonucunu alacağız...

Aydın, Keita'nın vücut yapmamış çelimsiz hali gibi.

Rijkaard futboldan harbiden anlıyor.

Her zaman Aydın'ı destekler, gelsin isterdim düzenli forma şansı bulsun isterdim.

Rijkaard geldi Aydın'da daha bi başka oldu gerçekten.

Rijkaard neden ısrarla Aydın'ın üzerinde duruyor ? Çünkü biliyor ki Aydın büyük bi yetenek ve düzenli olarak oynarsa takıma iyice alışacak ve çok iyi olacak. Bile bile ısrarla oynatıyor ve üzerinde duruyor Rijkaard. Bence çok ta iyi yapıyor inşaallah bunların sonucunu alacağız...

Demekki Sabri de büyük bir yetenek, onun üzerinde de duruyor, hem de Aydından bile fazla. Ama nedense Sabriye gelince küfürün bini bir para.

Aydın'a sunduğu fırsatı ilerleyen dönemde Serdar'a da sunmasını bekliyorum hocanın,Serdar'ın gelişiminden Aydın'a nazaran çok daha ümitliyim..

Sabri de büyük yetenek,

O sağ kanattan gelirken vurduğu şutların bir tanesinin bile kaleyi tutmaması, herkes başaramaz.

keitadan bişeyler kaparsa kendini kurtarır... yok kafasının dikine koşmaya devam ederse hem biz hemde aydın kaybeder...

Cevap: Rijkaard'ın Aydın üzerinde ısrarla durması!

Aydin iyi tabii, özellikle hizi en önemli artisi simdilik.

Ama bazen ayaginda topu cok tutuyor. Bu huyundan hala vazgecemedi.

Dünde ayaginda cok tuttu topu.

Bazen ayaginda fazla tutmasi yüzünden topu kaptirdik, bazende zaman kaybettik adamlar defansa oturdu. Belki gol atabilecekken onun bu ayaginda fazla top tutmalari yüzünden atamadik.

Üst Alt