Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

En acil ihtiyacimiz 4-3-3'un en ileri sagind oynayacak olan adam. Malesef Sas'dan sonra boyle bir adam Turkiye'de bile cok az var, mevcut kadroda da Sabri'den baska kimse orada oynayamaz, Sabri de malum. Aydin kivama gelse belki.

Simdi oraya transfer gerekecek ama para da yok malum. Ozer Hurmaci o mevkide oynayan bir adam, o super olurdu. Gorunen o ki o da gelmiyor...

Onerilerim, zaten Rijkaard bir anda takimi sahlandiracak, 4-3-3'u oturtacak bir adam degil, Pennant - Quaresma gibi Turkiye'nin uzerinde olan adamlar kiralanabilir. Veya Kazim'i Fenerbahce birakirsa onu kapabiliriz.

Yoksa sacma sapan adamlar Messi'nin oynadigi yerde oynarsa, 4-3-3'un anlami kalmaz.

Diger konuya yazmistim, buraya da alintiladim.

Eğer ki büyük ihtimalle 4 3 3 oynatıcaksa takımın şu anki kadrosu bile buna müsait durumda 1 2 iyileştirmeyle fena top oynar bu kadro. Mesela ordataki 3 lüyü şimdiden rahatlıkla sayabiliriz. M. Topal-Ayhan-Baris ayhan yerine iyi bi yabancı alınabilir.Forvet hattımız daha bi umut vvat ediyor. Arda-Kewel-Baros ve tabiki muhtemel takviyeler. Ben iyiden iyiye umutlanmaya başladım gelecek sezon için

Sonunda fikrimi destekleyen bi renkdaş buldum..

Tabiki yaa.

onun jeneriklik gollerini,uzaktan müthiş şutlarını,dribbinglerini çok özledim..

Necati asla kötü bir futbolcu değildi...

Ama gitmesinin sebebide futbolculuğuyla alakalı da değil..

Malum hizipcilik ve dedikodu yüzünden (takım arkadaslarının ve T.d hakkında) göderilmiştir.

Bence geri dönüşüde pek mümkün değildir....

----------------L. Franco(Ufuk?)--------------------

Sabri----------E. Güngör---------Servet-------Hakan Balta

-------------------------M. Topal--------------------------------

-------------------Barış------------Ayhan----------------------

Arda------------------------------------------------------Kewell--

------------------------------Baros-------------------------------

Tandeme 1, ortasahaya oyunu iki yönlü oynayabilecek Ayhan'dan 3-5 gömlek üst min. 1 oyuncu ve kanatlara en az 1 takviye gerekiyor. Bir de santrafor fena olmaz...

:ka25:

Giray, abi yapma etme Ayhan ve Baris ile Xavi - Iniesta'nin oynadigi topu oynatamazsiniz takima. Hele topu attiginiz adamlar Messi ve Henry degil, Arda ve Kewell, Sabri'yken.

Xavi-Iniesta, Messi-Henry ikililerini alamayacagimiza gore onlari kapismaci duzeye getirmek Rijkaard'in isi. Ufak bir ihtimal olsada bunun daha Linderoth'u da var. Xavi Ayhan'in bu sezon fazla foma sansi bulacagini pek zannetmiyorum.

Orta sahaya ciddi transferler lazım.Ayhan ile neyse Barış ile hiç olmaz.Gözü kapalı pas atacak oyuncu lazım.Barış daha yanındaki adama doğru düzgün pas atamıyor.

Xavi-Iniesta, Messi-Henry ikililerini alamayacagimiza gore onlari kapismaci duzeye getirmek Rijkaard'in isi. Ufak bir ihtimal olsada bunun daha Linderoth'u da var. Xavi Ayhan'in bu sezon fazla foma sansi bulacagini pek zannetmiyorum.

Ayhan'i bu yastan sonra yontacak degiliz herhalde. Iceriden cozum bulunabilir aslinda ama o sans verilmedi ki oyunculara.

Aydin cok rahat AMR,

Oguz cok rahat Iniesta'nin oynadigi yerde AMC

Zafer de cok rahat MC olabilirdi.

Simdi 11'e koysan bunlari 30-40 dakika direnc gosterir mi o takim, bu bile supheli.

orta sahaya deco ve emana defansa da marquez tam süper olur.

---------------------kaleci------------

uğur-------servet------Marquez-------hakan

-------------------m. topal-------------

---------deco------------------emana

kewell------------------------------------arda

------------------Baros------------

Güzel oldu be:)

Ayhan'i bu yastan sonra yontacak degiliz herhalde. Iceriden cozum bulunabilir aslinda ama o sans verilmedi ki oyunculara.

Aydin cok rahat AMR,

Oguz cok rahat Iniesta'nin oynadigi yerde AMC

Zafer de cok rahat MC olabilirdi.

Simdi 11'e koysan bunlari 30-40 dakika direnc gosterir mi o takim, bu bile supheli.

Rijkaard diger Hollandalilar gibi kumari seven bir hoca. Isik gordugu taktirde en azindan Aydin ve Oguz suprizini bekliyorum ondan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt