Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Orta 3'lüye bir transfer mutlaka yapılacaktır. İleri 3'lü için fikirlerim ise Kewell, Arda ve Baros'un yeterli olduğu yönünde. Bir adet stoper ile de transfer tamamlanabilir. Ben 4-3-3 için kötü bir kadro düşünmüyorum.

Mehmet, Ayhan, Barış, Lincoln ve yeni bir transfer ile bu 3'lü oluşturulabilir. Zaten Skibbe bu sene UEFA maçlarında Barçavari oynattı bu takımı. Ama işte ortaya 1 tane Xavi, Iniesta stilinde bir adam gerekiyor. Tabii ki o kalite olmasına gerek yok. Ama o stilde bir adam muhakkak lazım.

İnşallah aşağdaki gibi istediğim kadro olur ...

-----------------------Kameni---------------

Uğur(Neill)-----Ujfalusi-----Servet-------H.Balta

-----------------------Topal-------------------

------------Ayhan---------------Emana--------

--Arda---------------------------------------Kewell

-------------------Baros--------------------------

Kısacası FM ciler bilir Total Dominasyon taktiği şekli Barca'nın şu anda oynadığı gibi oynarsak süper olur elimizdeki kadroda ona yatkın....

Nihat,Necati bu adamlara iyi diyen futbol izlemiyorlarmı

Nihat kendi takımında gol atamıyor Milli Maçlarda takımı batırıyor

Necatiye gelince 2. ligde iş yapamayan adamın

Rijkaard'ın teknik direktör oldugu takımda olması saçma olur

Büyük takımsan Alırsın adam gibi forvet parayı almaya gelince alıyorlar oynayacaklar atacaklar

Jardel gibi adam gerek aldıgını atacak adı forvet kendi gol atamayan adamlar gereksiz bence takıma

Arkadaşlar bence çok güzel transferler yapılıcak. Rahat olun ve show'u izleyin:) Necati gibi bir adamı konuşarak klavyenizi eskitmeyin:)

Bir yerde Babel haberleri okumustum. Pek gercekci gelmedi aslinda. Ama gelirse müthis olur..

Bir yerde Babel haberleri okumustum. Pek gercekci gelmedi aslinda. Ama gelirse müthis olur..

Kiralık gelecek biri varmış, satın alma opsiyonu bizde olacakmış.O yüzden babel seçeneğini kestirip atma derim ben :)

başlıktaki soruya cevabım :

emanaaaaaaa ! :D

ayrıca sağ kanat veya stopere eski barçalı bir oyuncu bekliyorum.gönlümden geçen hleb ve marquez.Para önemli değil zaten biz veririz cebimizden :p

orta sahaya çift yönlü bi oyuncu ayhanın yerine

ileri üçlü için iyi bi forvet

defansta genç olmayan tecrubeli kapı gibi bi adam

tek başına emana takımın bütün kimyasını değiştirir ,bütün oyuncuların fayda oranını 3 x olarak belirler...

herhalde ilk tranfer emana olur gibime geliyor,iç transferdede hareketli günler geçireceğiz.Reijkard kaleci konusundada hassas bir teknik adam dolayısı ile b konuda franco transferide iptal olabilir.

Messi xD

Bana kalırsa öncelikle forvet yada Xavi gibi hem defansif hem ofansif yönden kuvvetli olan bir oyuncu alınacak öncelikle.Mesela Emana.;)

Orta sahada Emana tipi savasci oyunculara ihtiyacimiz var.

Linderoth,Nonda,Mehmet güven, ümit karan , volkan yaman , hasan sas . Aydın ve yaser Kira ... GÖNDERİLMELİ .

Arkadaşlar size bişi söyleyim. Lincoln ve Hoca isteyen seçen diğer futbolcu kardeşler.. Rijkaard ın kariyeri altında ezileceklerdir. ve paşa paşa ne derse yapacaklar disiplini bırakmayacaklar ronaldinho yu bile affetmeyen bir hocalıığı vardır. ki onsuz da şampiyon olmuş ve ŞL ni de kaldırmıştır o nedenle.. çok sevindim bu işe.

Süper ve atak bir futbol izleyeceğiz. Seri adamları Transfer edecektir. hızlı futbol bekliyorum.

İmza töreninde TÜRKİYE'nin en büyük kulübüne geldiğim için onurluyum dedi HOCAMIZ :ka05:

Ayrıca yine törende Arda-Kewell-Baros gibi oyuncularımız var dedi Lincoln'ün adını saymadı demek ki yönetim bu adamı sayma bunu yollayacağız demiş olabilir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt