Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ? - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rijkaard'ın ilk transferi kim olur ?

Bence yerli olarak Ufuk Ceylan, Murat Ceylan, Özer Hurmacı, Bekir İrtegün veya Eren Güngör, Mustafa Pektemek gibi isimler işimize yarar..

Yabancı olarak ise bence şimdiye kadar geçen isimleren sadece Leo Franco ve Ricardo Oliveira geçerlidir gerisindeki isimler değişecektir çünkü bunlar dışındakileri tanımıyor Rijkaard..

Forvet hattında ise Rijkaard'ın eski oyuncularından birisiyle görüşüyoruz, daha doğrusu Rijkaard görüşüyor ve anlaşma aşamasındayız.

Beklenilen bir transfer aslında bu, spor basınımız epeyce yazmıştı.

Ancak belirtilen ismin Gudjohnsen oldugunu düsünmüyorum. Barcelona patentli oldugunu da söyleyemeyiz.

Rijkaard´in eski ögrencisi demis.Hollanda Milli Takimindan Van Nistelrooy´da olabilir bu isim.

Spor basinimiz epeyce yazmisti, sürpriz degil denmis.Gudjohnsen bu sene pek yazilmadi.Yanlis mi düsünüyorum?

Saviola olmasında.

2 senede 4 hoca degistiren zihniyet, Rijkaard'a sabredecegini sanmiyorum.

Kariyeri boyunca istisnasiz 4-3-3 oynamis bir adama acilen winger alinmali. Sag winger ozellikle. Ayhan'dan da Xavi olmasi beklenmemeli.

Aslinda Dos Santos kiralanabilir, Tottenham Ipswich'e vermisti onu kiralik olarak en son. Aslina bakarsaniz Fener gonderirse Kazim dusunulebilir 4-3-3'un en saginda.

bu yorum tek kelime ile supermis..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt