Rise of the Ronin | 22 Mart 2024 | PS5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rise of the Ronin | 22 Mart 2024 | PS5

0gwsQvDGh4o-HD-HD-scaled.jpg

BU DESTANSI YENİ SAMURAY AKSİYON MACERASINDA KADERİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN
Nioh ve NINJA GAIDEN'ın arkasındaki tecrübeli stüdyo Team NINJA'dan savaş odaklı açık dünya aksiyon RYO'sunda savaştan zarar görmüş 19. yüzyıl Japonyasında destansı bir yolculuğa çıkın.

Japonya, 1863. Tokugawa Şogunluğu'nun hükümdarlığından üç yüzyıl sonra, Batı'nın Kara Gemileri ulusun sınırlarına iner ve ülkede kargaşa başlar. Savaşın, hastalığın ve siyasi huzursuzluk kaosunun ortasında, isimsiz bir savaşçı, Japonya'nın kaderini ellerinde tutarak kendi yollarını oluşturur.

GoT aslında oyun olarak AC oyunlarının yandan yemişi gibiydi. Bu, Team Ninja'nın elinden çıkma, çok farklı oynanışa sahip bir oyun. Oynamayı düşünen varsa özellikle Nioh ve Wo Long oyunlarının oynanışını izlesin, onların daha açık dünya hali gibi olacak bu oyun
Onlar da yıllardır oyun çıkarmıyordu, hemen GoT arkası çıkınca aynı ekip varsayımı yapmıştım, bilgilendirme için teşekkür.

Bir de bana detective/action odaklı ps5te önerin var mı? Tps mümkünse

Onlar da yıllardır oyun çıkarmıyordu, hemen GoT arkası çıkınca aynı ekip varsayımı yapmıştım, bilgilendirme için teşekkür.

Bir de bana detective/action odaklı ps5te önerin var mı? Tps mümkünse
Detective derken Detroit tarzında mı yoksa Sherlock Holmes tarzında mı istiyorsun? Ya da gizem çözmeye odaklı gerilimli bir oyun mu? Sherlock Holmes serisinin Chapter One'ı ve Sherlock Holmes The Awakened'ı oynamadıysan mutlaka bir bak bunlara. Daha hareketli ve aksiyonu bol bir oyun istersen Lost Judgment'a bakabilirsin

Detective derken Detroit tarzında mı yoksa Sherlock Holmes tarzında mı istiyorsun? Ya da gizem çözmeye odaklı gerilimli bir oyun mu? Sherlock Holmes serisinin Chapter One'ı ve Sherlock Holmes The Awakened'ı oynamadıysan mutlaka bir bak bunlara. Daha hareketli ve aksiyonu bol bir oyun istersen Lost Judgment'a bakabilirsin
Lost Judgment 2’yi oynadım onu oynayıp 1i oynayasım gelmiyor. Sherlockları da oynadım.

Aslında genel olarak tps olması kafi de ya ps5teki stok çok dar ya da ben çoğunu oynadım.

Üst Alt