GSC Haber - Riva Arazisinde Yetki Skandalı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Riva Arazisinde Yetki Skandalı!

Zaten bu ihaleyi görüp, kendilerini kandıran birine tepki koymayan genel kurulun asla Galatasaray kültürü ile bir ilişkisinin olmaması gerekir.
Taraftara yalan söyledin diyelim, koskoca adamları nasıl kandırdın Dursun. Hadi senin karakterin ona müsade etti, sana kananlar nasıl tepkisiz kalıyor anlamıyorum bir türlü.

Gs kongresinin ne kadar yalan bir yapı olduğunu bir kez daha görmüş olduk çinlileremi satıyorlar ruslaramı ne yapıyorlarsa bir an önce yapsınlar kurtarsınlar kulübü

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güzellemeler yapanları konuya davet edelim.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bekleyelim demiştim ama haklı çıktın,zaten bu dursuna yakışanda genel kurulu kandırmaktır.

Bu zihniyeti çok yakından tanıyoruz hepimiz aslında,dış borcu katlayıp imf borcumuz bitti diyen, Almanya bizim yollarımızı,3. Havaalanını kıskanıyor diyen zihniyetle aynı zihniyet.Zaten onların maşası bu adam.

Benim merak ettiğim Galatasaray kongresi mantıklı akıllı modern insanlar,bu işin sonu nereye varacak bakalım?

Türkiye'de bir daha hayata geleceksin deseler, ne yapıp edip Türk Futbolu içinde bir yönetici koltuğuna otururdum.

Her boku yersin, ne hesap soran var ne de sorumluluk var.

Dursunun yalanları bitmiyor Gs neyi varsa 3 5 kuruşa elden çıkarmış durumda
Gerçek şu ki dursun artık hükümet tarafından kollanan bir başkan kimse onu kovamaz herşey bittikten sonra dursun çeketini alıp gider kimse hesap sormaz

Bir insan kötü yönetici olabilir başarısız da olabilir ama bu Dursun bildiğin koca bir YALANCI

Böyle karakter sorunu olan sürekli yalan söyleyen bir insan nasıl o mevkide kalabiliyor anlamış değilim.

Yazık valla....

Bir insan kötü yönetici olabilir başarısız da olabilir ama bu Dursun bildiğin koca bir YALANCI

Böyle karakter sorunu olan sürekli yalan söyleyen bir insan nasıl o mevkide kalabiliyor anlamış değilim.

Yazık valla....

kongrenin birinci sorunu dursunu secmis olmasi degil , dursunun secilmesine sebep olan aday cikaramamis olmasi

hep bunu soyluyorum . Bu klupte eski gunlerinde cok basarili donemler gecirmis insanlar bile tekrar goreve soyunmuyor cunku cazibesi yok kimsenin gozunde

Ya hala aday cikmamis diyor. 3 tane aday vardi orada. Turgay Kiran, bu Dursun denen serefsiz ve doktor profesör bilmem ne Ahmet Özdogan.

Hala tek aday Dursunmus gibi konusuyor. Siz sectiniz bu yalanciyi bu kulübün basina. Suc tamamen sizde.

Ahmet Özdogan secilseydi Dursun dan kötü olur muydu? Sanmiyorum acikcasi. Turgay Kiran hakkinda konusmak bile istemiyorum, ne mal oldugunu herkes biliyor zaten.

Dursun diye baskan mi olur Allah askina, Galatasarayin basina sectiginiz adama bak. Simdi cikip Forumun yarisi Dursuna oy vermis diyeceksin biliyorum, ben vermedim arkadas istedigim gibi de konusurum. Dursun görev adamidir, görevi ise kulübün agzina etmektir. Seref yoksunu yalan söyleye söyleye öldü secim propagandasi yaparken.

kongrenin birinci sorunu dursunu secmis olmasi degil , dursunun secilmesine sebep olan aday cikaramamis olmasi

hep bunu soyluyorum . Bu klupte eski gunlerinde cok basarili donemler gecirmis insanlar bile tekrar goreve soyunmuyor cunku cazibesi yok kimsenin gozunde

Zaten sürekli aynı kişilerin başkan olması yada başkan adayı olarak gündeme gelmesini ben doğru bulmuyorum. Misal, zamanında doğru yapılanma ile büyük başarılar sağlayan Süren bence şu an başkan olsa kendisine olan sevgiyi yerle bir eder ama görüyorum ki bazen yeni başkan için ismi geçebiliyor.

Önemli olan şu Galatasaray markası 2000 yılların başında artık Türkiye içinden çıkıp dünyaya açılmış en büyük markalardan birisi olmuştur. Böyle bir oluşumu dernek statüsünde idare etmeye çalışmak zaten bugünkü sorunların olacağını açıklar cinsten. Demekki eldeki mevcut kişiler bu işi becerecek kapasiteye yada zamana sahip değiller, eee o zaman niye aynı kişiler sürekli bir döngü içinde aday olamaya çalışıyor. Öncelikle kulüplerin bu yönetim biçimleri değişmeli, zaten değişim olursa ülke açısından faydalı olacaktır çünkü şirket mantığı olduğundan sürekli sildikleri vergileri de almış olurlar.

Neyse zaten bu sistemde gelen her başkan bence yanlış kişiler olacaktır ama en azından Dursun gibi YALANCI olmayan birisi gelirse azda olsa memnun olurum.

Ya hala aday cikmamis diyor. 3 tane aday vardi orada. Turgay Kiran, bu Dursun denen serefsiz ve doktor profesör bilmem ne Ahmet Özdogan.

Hala tek aday Dursunmus gibi konusuyor. Siz sectiniz bu yalanciyi bu kulübün basina. Suc tamamen sizde.

Ahmet Özdogan secilseydi Dursun dan kötü olur muydu? Sanmiyorum acikcasi. Turgay Kiran hakkinda konusmak bile istemiyorum, ne mal oldugunu herkes biliyor zaten.

Dursun diye baskan mi olur Allah askina, Galatasarayin basina sectiginiz adama bak. Simdi cikip Forumun yarisi Dursuna oy vermis diyeceksin biliyorum, ben vermedim arkadas istedigim gibi de konusurum. Dursun görev adamidir, görevi ise kulübün agzina etmektir. Seref yoksunu yalan söyleye söyleye öldü secim propagandasi yaparken.

Ankette forum kim baskan olsun dedi peki ?

Üst Alt