Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP 70-55 U.Kazan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP 70-55 U.Kazan | Maç Sonucu

ad6263.jpg

7181fgalatasaray.png
v.png
a66b2unics.jpg

1779fUntitled.jpg

8bec1Ntvspor-3.png

5. Uluslararası Rixos Cup 2. Maç

Galatasaray MP - Unics Kazan

Atatürk Spor Salonu, Antalya

14 Eylül

20.15

NTV Spor

Cevap: Rixos Cup 2.Maç | Galatasaray MP - UNICS | 14 Eylül | 20.15 | NTV Spor

Gordon ve Hawkins 30 dk nın üzerinde oynamıslar Banvit macında. 1.5 ceyrek Cenk ve Engin idare ederse, Gordon ve Hawkins girdiğinde sonuca gideriz. Savunmadan hiç şüphem yok.

Bu mac cok güzel olacak iste. Bugün öyle keyif aldim ki, bu maci da dört gözle bekliyorum.

Rubin Kazan da müthis bir takim. Bakmayin Banvit´e yenildiklerine. Süper oyunculari var.

bilmiyorum herkes benim gibi mi düşündü ama normalde hiç basket maçı izlemem bu gün Galatasaray basket takımını izlerken öyle bir zevk aldım ki yeni maç olsa da izlesem diyorum :)

Dünkü karşılaşmayı izleyemedim. Bunu kaçırmam inşallah :)

Hawkins gordon süper. Komple oyuncular. Hawkins in inanılmaz bir patlayıcılığı var izlerken mütiş keyif alıyorum. Macvan 3lük atabilen bir 4 numara. Mükemmel özellik. Macvan ndong oynadığımız zaman pota altını karartıyoruz resmen. Yanlız sezon içinde görecez tr deki maçlarda benchten gelen türklerimiz yabancıları aratacaklar. Cenk göksenin cok hafif kalıcak hawkins domercant a göre. En iyi yerlimiz furkan bence. Ndong la cok fark yaratmaz parkede. Genel olarak sorunumuz trdeki maclarda hawkins ve domercantı dinlendirirken olacak cünkü takım bir anda güç kaybedecek. Ama şu 5 muhteşem: Gordon domercant hawkins macvan ndong. Her takımı yenebiliriz bu 5 le her takımı. Birde ender guard olarak takımı yönlendirebilen bi oyuncu değil. Bi tutku gibi oyunu okuyamıyor 2 ye 1 ler yok. Bakalım umarım sakatlık olmadan guzel bir sezon geçirirz. Buarada lakovic noldu?

Cenk'i hafife almayın geçen seneki Serhat Çetin'i hocanın, takımdaki en çok güvendiği yerli şutör.

Eurocup garanti dememin sebebi hem rakipler bize hafif hemde 5 yabancı aynı anda parkede olucak.

Cenk'i hafife almayın geçen seneki Serhat Çetin'i hocanın, takımdaki en çok güvendiği yerli şutör.

Eurocup garanti dememin sebebi hem rakipler bize hafif hemde 5 yabancı aynı anda parkede olucak.

5 yabancımızda sahada olduğu zaman durdurulması güç bir takımız. Hem pota altı hem dış şut hem penetre hepsi var. Yeterki hücumda ve savunmada yardımlaşma olsun takım kimliği otursun eurocup gelir. Ve en önemlisi sakatlık kaza bela olmasın.

Türk rotasyonumuz gayet kaliteli. Bir sikinti görmüyorum ben. Ataman´in en önemli özelligi, oyunculardan yüksek verim almasi ve gelistirmesi.

Bugün Hawkins´e "Süpermen" diyorlarsa, Ataman´in sayesindedir. Serhat Cetin´i kim taniyordu?

Cenk Akyol potansiyel olarak Serhat Cetin´i 3 kere cebinden cikarir. Onu da gelistirecektir.

Engin Atsür, Cenk Akyol, Ender Arslan, Furkan Aldemir, Göksenin Köksal, Ersin Dagli yeterli

Zaten Cenk ve Göksenin kendini geliştirirse kusursuza yakın takım oluruz. Birde çok süre almaz ama sakatlık durumlarında falan Sertaç'ın performansıda önemli oalcaktır bizim için. Gelecek adınada yerlilleri toplamalıyız. Gerçi bi menajer mi ne vardı onun yüzünden sıkıntı çıkıyordu galiba, dimi?

Türk rotasyonumuz gayet kaliteli. Bir sikinti görmüyorum ben. Ataman´in en önemli özelligi, oyunculardan yüksek verim almasi ve gelistirmesi.

Bugün Hawkins´e "Süpermen" diyorlarsa, Ataman´in sayesindedir. Serhat Cetin´i kim taniyordu?

Cenk Akyol potansiyel olarak Serhat Cetin´i 3 kere cebinden cikarir. Onu da gelistirecektir.

Engin Atsür, Cenk Akyol, Ender Arslan, Furkan Aldemir, Göksenin Köksal, Ersin Dagli yeterli

İlkan Karaman olayına girmiyorum bile bunlara birde İlkan'ın olduğu düşünülseydi baya iyi olurdu ama böylede harikayız.

Cenk göksenin tamam gelişir ama bu sene sıkıntı çekeceğimizi düşünüyorum özellikle cenkte. Göksenin savunma adamı ve bu özelliğiyle gerektiğinde katkı verecektir. Ama cenk in en önemli belkide tek özelliği olan 3 lükleri. Başka şu özelliği iyidir diyebileceğimiz birşeyi varmı? Ki bence 3 lukleride vasat ustu diyelim. Mesela göksenine diyebiliyoruz savunmasıyla katkı verir diye. Cenk için ben diyemiyorum şunu yaparak katkı verir diye. Sadece zaman doldurur ve ilk 5 teki adamı dinlendirir.

Sertaç nedense bana pek güven vermiyor, umarım yanıltır beni.. İlkanı kaptırmasaydık cidden kusursuza çok yakın bi takım olabilirdik...

Hawkins gordon süper. Komple oyuncular. Hawkins in inanılmaz bir patlayıcılığı var izlerken mütiş keyif alıyorum. Macvan 3lük atabilen bir 4 numara. Mükemmel özellik. Macvan ndong oynadığımız zaman pota altını karartıyoruz resmen. Yanlız sezon içinde görecez tr deki maçlarda benchten gelen türklerimiz yabancıları aratacaklar. Cenk göksenin cok hafif kalıcak hawkins domercant a göre. En iyi yerlimiz furkan bence. Ndong la cok fark yaratmaz parkede. Genel olarak sorunumuz trdeki maclarda hawkins ve domercantı dinlendirirken olacak cünkü takım bir anda güç kaybedecek. Ama şu 5 muhteşem: Gordon domercant hawkins macvan ndong. Her takımı yenebiliriz bu 5 le her takımı. Birde ender guard olarak takımı yönlendirebilen bi oyuncu değil. Bi tutku gibi oyunu okuyamıyor 2 ye 1 ler yok. Bakalım umarım sakatlık olmadan guzel bir sezon geçirirz. Buarada lakovic noldu?

Engin varken Ender'e gerek yok. Kontratı devam etmese giderdi zaten, şu an 3. guard gibi. Göksenin'i dün çok beğendim, Furkan yerli rotasyonu için belki de en iyi pivot. Ersin Dağlı da her zaman belli seviyede oynar. Benim de tek çekindiğim nokta Cenk. Elimizdeki belki de en potansiyelli yerli ama Cenk senelerdir böyle, yeteneklerini bir türlü sahaya yansıtamıyor. Ondaki şut yeteneği bu ligde kimsede yok aslında, ritmini buldu mu kimse durduramaz ama çok dengesiz.

Engin varken Ender'e gerek yok. Kontratı devam etmese giderdi zaten, şu an 3. guard gibi. Göksenin'i dün çok beğendim, Furkan yerli rotasyonu için belki de en iyi pivot. Ersin Dağlı da her zaman belli seviyede oynar. Benim de tek çekindiğim nokta Cenk. Elimizdeki belki de en potansiyelli yerli ama Cenk senelerdir böyle, yeteneklerini bir türlü sahaya yansıtamıyor. Ondaki şut yeteneği bu ligde kimsede yok aslında, ritmini buldu mu kimse durduramaz ama çok dengesiz.

Bizim oyuncuları değilde Banvit' teki 2.10 luk çocuk ileride dehşet bir basketbolcu olacak. Sanırım NBA draftlarında da seçilmiş. Çocuk tek başına Galatasaray' a kafa tuttu. Helal olsun.

Daha Ender ve Domercant gelecek ama seneye banvitten İZZET i almalıyız

nasıl bulamıyoruz böylelerini anlayamam

2 Sene içinde NBA gidicek büyük ihtimalle İzzet, almamız zor.

İzzet'in fiziği çok zayıf...

Fiziğinide geliştirirse Ömer Aşık Vol iki olur gibime geliyor...

Eksiği yok fazlası var bi defa çok çabuk...

Basketbol daha sistemli yönetildigi icin ülkede, genc sporcu konusunda sikinti yasayacagimizi sanmiyorum.

Galatasaray´in altyapisi ne durumda? Bilgisi olan var mi? Kendi genclerimize yönelmek daha mantikli.

Üst Alt