Rıza Çalımbay: "Bu takımı ben kurmadım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıza Çalımbay: "Bu takımı ben kurmadım"

Eh Allahin mali o zaman kisin transfer döneminde adam aldirsaydin.

Bize karsi oynadiktan sonra böyle konusmuyordun ama hiyar.

ZlK1CR.jpg

Oyun dengede giderken Kuckayı çıkarıp orta sahayı 5taşada eben verdi ozaman.Aklı sıra cingözlük yapıyor öküz.Hani ben forvet koydum kargaları yenmek için yaptım diyecek o değişikliği.1 oyuncu diyip geçmeyin o değişiklikten sonra oyun tamamen kargalara döndü.Başak maçını Burak sattı, bu maçıda başta rıza olmak üzere olcay iti ile sosa satmıştır.Aksini iddaa edenle sabaha kadar tartışırım.

Sahada yoktu takım resmen. Ben böyle rezillik görmedim. 2 maç arası bu kadar fark olur mu? Sen geldiğinde bu takımda Ronaldo vardı da devre arası mı ayrıldı?

Yabancıya gitmedi de samimi ol bari.

Umarım aynı bahenelere bizim maçtan sonrada siginirsin.
Ama eminim ki;kargalara karşı yaptığınızın aksine, sende oyuncuların da bizim maçta köpek gibi hırslı ve saldırgan şekilde sahaya çıkıp sezonun finaliymiş gibi oynayacaksiniz.

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Bu takımı ben kurmadım diye bir ifade olamaz..

sıfırdan takım kurmak istiyorsan 1. lige git.. bunlarda iyice almış milyon eurolar ile oyuncu almaya..

elle tutulur ne başarın var ki takımı ben kurmadım diyorsun.

ilk geldiğinde iyi sonuçlar alırken takım senin takımın mağlup olmaya başlayınca takım başkasının , oh ne ala..

Üst Alt